Veselam
Bērni

Kampaņā “Ar sirsnību pret slimību!” Bērnu slimnīcas fondam varētu saziedot līdz 50 tūkstošiem eiro0

Foto – Shutterstock

Labdarības kampaņā “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”, kurā tiek vākti ziedojumi Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai, varētu saziedot līdz 50 tūkstošiem eiro, prognozē BENU Aptiekas direktore Anete Rožkalna.

Kampaņa “Ar sirsnību pret slimību!” noslēgsies Ziemassvētkos, un tās ietvaros Bērnu slimnīcas fondam laikā no 1.decembra un līdz 13. decembrim BENU Aptieku klienti jau ir saziedojuši 6200 eiro. Savukārt BENU Aptieka šo summu dubultos, līdz ar to kopējā ziedojuma summa Bērnu slimnīcas fondam pašlaik jau pārsniedz 12 tūkstošus eiro.

“Esam gandarīti, ka jau pirmajās dienās BENU Aptieku klientu vēlme ziedot savus lojalitātes punktus par pirkumiem bija negaidīti liela. Tas patīkami pārsteidza un pārsniedza visas mūsu cerības. Pašlaik aktivitāte ir nedaudz pierimusi, taču mēs ceram, ka, tuvojoties Ziemassvētkiem, cilvēku vēlme būt daļai no laba darba pieaugs un mēs varēsim dubultot maksimāli lielu ziedojumu summu. Tāpēc aicinām ikvienu, kurš iepērkas BENU Aptiekās visā Latvijā, ziedot lojalitātes punktus par veikto pirkumu, lai tādējādi atbalstītu bērnus, kuriem nepieciešama palīdzība,” uzsvēra A. Rožkalna.

BENU Aptieka rīko labdarības kampaņu „Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”, kuras ietvaros sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu tiek vākti ziedojumi tiem Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, kuriem nepietiek līdzekļu valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai. Kampaņas ietvaros katram BENU Aptiekas lojalitātes kartes īpašniekam ir iespēja līdzekļus, kas, iepērkoties aptiekās, uzkrājas BENU Aptiekas lojalitātes kartē, ziedot iepriekš minētā mērķa realizēšanai. Būtisku lomu uzņemsies arī pati BENU Aptieka, kas ne tikai organizē šo kampaņu, bet arī dubultos ikviena BENU Aptiekas pircēja ziedoto summu bērnu veselībai.

LA.lv
KB
Kristīna Blaua
Veselam
Kā izaudzināt ģēniju, nevis kaprīzu “niķu podu”. Psihologu ieteikumi
1 diena
VE
Veselam.lv
Veselam
Saulesbrilles vasarā: “must have” kā pieaugušajiem, tā bērniem
1 diena
VE
Veselam.lv
Veselam
“Vaivaros” notiks sporta spēles cilvēkiem ar kustību traucējumiem
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/AFP
Pasaulē
Tramps asiem vārdiem izsakās par britu tankkuģa sagrābšanu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien termometra stabiņš pakāpsies līdz +29 grādiem
1 stunda
IK
Inga Kaļva-Miņina
Kultūra
Noraujot viltus maskas. Jāņa Bruģa proza
52 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Krievijas hokeja zvaigzne Panarins skarbi par Krievijas politiku un Putinu: Vladimir Vladimirovič, pārdod savas slidas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo Elizabeti Mileiko
57 minūtes