Veselam
Sekss

Kāpēc jūsu guļamistabā iestājies klusums? Padoms vīriešiem 0

Foto – Shutterstock

Kas gan varētu būt noticis ar tavas sievas kāri pēc seksa? Agrāk viņas libido bija tāds pats, ja ne pārāks par tavu, bet tagad šķiet, ka viņa nemaz nav ieinteresēta.

Tu droši vien gaidīji, ka ar laiku gaidāms zināms kritums, bet ne jau tik ātri.

Tu jūties atraidīts un sāpināts. Kad dari viņai to zināmu, viņa nevēlas par to runāt, iespējams, raud un saka, ka tā nav tava vaina. Par spīti tam tu jūties nedrošs un domā, vai viņa pret tevi zaudējusi iekāri. Iespējams, viņa vairs tevi neuzskata par pievilcīgu vai vēl sliktāk – ja nu viņai ir cits.

Tava saprāta racionālā puse saprot, ka tagad tava sieva ir pakļauta vēl lielākam stresam. Viņas darbs ir gana atbildīgs, bērniem jāvelta gana daudz uzmanības, un viņa kļūst vecāka. Viņa nenoliedzami apgalvo, ka mīl tevi, bet vai tā var būt taisnība, ja viņa nevēlas fizisku kontaktu?

Kādēļ viņai vairs nav vajadzīgs sekss – vai viņa to nevēlas?

Vai tu esi atspoguļojis pārmaiņas savā attieksmē? Vai tu attiecībās jūties tik komfortabli, ka vairs neiespringsti uz sievas iepriecināšanu pat visniecīgākajos veidos? Kad bija pēdējā reize, kad uzaicināji viņu uz randiņu, turēji viņas roku zem galda vai pateici, ka viņa izskatās brīnišķīgi? Vai tu piedāvā palīdzēt bērnu aprūpēšanā un mājas sakopšanā? Tas viss var ietekmēt sievietes vēlmi pēc intīma kontakta.

Iespējams, ka par notiekošo viņa jūtas tik pat apjukusi kā tu. Varbūt pat vairāk. Libido pazemināšanās sievieti satriec tikpat ļoti kā vīrieti. Visu sarežģītāku padara tas, ka sievietei nepieciešama emocionāla nevis vizuāla stimulācija kā vīriešiem. Ja viņas ikdiena ir saspringta, sekss nebūt neatradīsies pirmajā vietā. Atbalsti viņu emocionāli un garīgi, tas būs pirmais solis pareizajā virzienā.

Rūpējies par savu sievieti, izrādi pret viņu interesi, un jūsu guļamistaba atkal atdzīvosies.

Avots: yourtango.com

LA.lv