Veselam
Netradicionāli

Kas traucē būt laimīgam? Lietas, no kurām paši varam atbrīvoties0

Foto: LA.lv

Mēs tik ļoti alkstam pēc laimes savā ikdienas dzīvē un tik ļoti gaidām, ka tā pati iekritīs mums rokās, ka pat nepamanām, ka lielā laime var sastāvēt no mazām laimītēm un ka tās, savukārt, varam izveidot paši savām rokām.

Vai, pareizāk sakot, mēs varam attīrīt savu ikdienu no lietām, kas mums traucē labi justies šajā pasaulē.

Mūsu labsajūtai ikdienā būtiska ir enerģētika mums apkārt, un to mēs varam censties ietekmēt gan ar savu darbību, gan domāšanu.

Ir vismaz trīs lietas, no kurām būtu vērts savā dzīvē atbrīvoties. Un to var sākt jau tūlīt!

Nepareizās vietas un cilvēki

Emocijas, ko gūstam, pavadot laiku kopā ar cilvēkiem, ir dažādas. Ir tādas vietas un tādi cilvēki, kas jums rada tikai nepatiku un negatīvas emocijas? Pēc tam jūtaties izsmelts, izmantots un iztukšots, nevis piepildīts, uzlādējies un spēka pilns?

Visticamāk, ka tad jums ir sevī jārod drosme un spēks pārtraukt attiecības ar šādiem cilvēkiem un uzturēšanos tādās vietās.

Vai vismaz samazināt līdz minimumam, ja radniecības vai kādu citu objektīvu iemeslu dēļ to nav iespējams izdarīt pilnībā.

Dzīve ir tikai viena un nav tik gara, lai šādas lietas nemitīgi atliktu.

Pat radinieku priekšā jums nevar būt tāds abstrakts un neapstrīdams pienākums, ka jums jāļaujas sevis iekšējai sagraušanai.

Pagātnes kļūdu valgi

Nav tādu cilvēku, kuri nekad nekļūdās un kuri nekad nekāpj otrreiz uz tā paša “grābekļa”. Visas jūsu kļūdas, no kurām esat vai neesat kaut ko mācījies, ir jūsu cilvēciskā bagātība, un kā pret tādu pret to arī vajag attiekties.

Nepadariet savas kļūdas par nastu un valgiem, kas sasien jūs uz mūžu. Atcerieties, ka dabā viss ir ciklisks – gadalaiks nomaina gadalaiku, diena nakti, gads gadu, un vienmēr ir iespējams jauns sākums.

Nekas nav beigas, kamēr tās patiešām nav beigas. Un pat tad, kad tās tiešām būs beigas, mēs to nepaspēsim apzināties un tas vairs nebūs svarīgi.

Bēgšana no realitātes

Sapņošana par gaidāmo laimi un princi vai princesi baltā zirgā ir laba lieta un var uz brīdi likt aizmirst par ikdienā brienamajiem dubļiem, taču pati par sevi tā netuvinās laimi jūsu dvēselei un dzīvei.

Jums jābeidz sapņot un jāsāk rīkoties. Sakārtojiet savu dzīvi un savu dvēseli soli pa solītim. Neizvairieties no dzīves netīrās un neglītās puses.

Satīriet, sakopiet, sāciet ar sevi. Tikai tā rodas baltums ikdienā – tas ir jārada un jāuztur.

Galu gala princim vai princesei baltajā zirgā vajag baltu pagalmiņu un rožu kaisītu celiņu, pa kuru pie jums atnākt.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv