Veselam
Netradicionāli

Kas tu esi pēc horoskopa: nimfete, dieviete vai sieviete vamps?0

Foto – Fotolia

Kad to vislabāk novērot?

Katra sieviete ir savā ziņā skaista. Bet zodiaka aplī īpaši izceļas trīs zīmes, kas apveltītas ar izcilu pievilcību. Šīs dāmas pieder pie ļoti atšķirīgiem tipiem, bet vīriešu uzmanību piesaista vienkārši izcili! Viņu ieroči ir dažādi, bet visi – vienādi iedarbīgi.

Visas šīs īpašības visspilgtāk parādās tieši tad, kad sieviete ir attiecībās. Ja viņai blakus ir tās cienīgs vīrietis, viņa atveras pilnā mērā, un partnera uzdevums – pienācīgi novērtēt mīļotās būtības.

Dvīņi

Dvīņi ir Nimfete. Dvēselē šī sieviete vienmēr saglabā jaunību, izlutinātību un spontānu raksturu. Pat visnotaļ pieaugušā vecumā viņa gatava mesties trakās avantūrās. Vīriešus Dvīņi līdz prāta zudumam saista tieši ar to, ka kopā ar viņu atkal var sajusties jauni. Ar Dvīņiem ir jautri un viegli, bet viņi var izrādīt arī savu kaprīzo dabu.

Vērsis

Vērsis ir Dieviete. Viņa kaut kādā brīnumainā veidā iemanās saņemt dažādus materiālos labumus – automašīnas, rotaslietas, dzīvokļus. Gluži kā nemanāmi vergi atnestu visus labumus un noliktu viņai pie kājām. No vīriešiem Vērsis gaida pielūgsmi, citādi apvainosies un nabadziņu pametīs, uzsūtot vēl visādas nelaimes. Vērsis nav nekāda labsirdīgā dieviete, bet nav arī ļauna. Vienkārši viņai tāds darbs – radīt personisko elli vai paradīzi.

Skorpions

Skorpions ir sieviete vamps, šaubu nekādu. Liktenīga, kaislīga un ļoti sievišķīga. Šī sieviete spēj “nogalināt” ar skatienu. Vīrieši tā vien tinas ar Skorpionu, un katrs cer, ka tieši viņš spēs iekarot šo velnišķīgi pievilcīgo būtni. Bet Skorpions tāpat vien neļauj sevi savaldzināt. Viņu vajag iekarot! Un visbiežāk tas izdodas valdonīgiem, spēcīgiem un nedaudz egoistiskiem vīriešiem.

LA.lv