Veselam
Uzturs

Ķīpsalā uzstāsies Krievijā zināma uztura eksperte0

Publicitātes foto

6. septembrī pārtikas izstādē “Riga Food 2018” notiks Krievijā populārā TV kulinārijas šova “Pareizs uzturs” (Правильная кухня) vadītājas, uztura speciālistes, veselīga dzīvesveida treneres Juliānas Pļiskinas seminārs, kuru varēs apmeklēt ikviens interesents. Ieeja ar “Riga Food 2018” biļeti!

Juliāna Pļiskina ir viena no Krievijas mediju vidē pazīstamākajām uztura speciālistēm – veselīgā dzīvesveida trenere var lepoties ar savu raidījumu televīzijā un ir autore vairākām veselīgas ēšanas grāmatām. Turklāt viņa ir mamma – biznesmene, kura ik dienas savā Instagram kontā iedvesmo sekotājus ar treniņu video un veselīgu ēdienu receptēm.

“Pareizs uzturs un veselīgs dzīvesveids ir pamats labai pašsajūtai un ilgam mūžam! Cilvēks gūst prieku no sasniegumiem un personiskās izaugsmes, viņš ir lepns par uzvarām un par katru soli, kas tuvina izvirzītajam mērķim, nevis par faktu, ka ir paēsts un padzerts,” strikti norāda Juliāna, kurai ir vairāk nekā 12 gadu pieredze kā sporta un veselīga dzīvesstila trenerei.

6. septembrī no plkst. 17.00 līdz 18.00 Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā konferenču zālē Nr. 1 interesentiem būs vienreizēja iespēja apmeklēt Juliānas Pļiskinas semināru “Veselīgi ieradumi, kas uzlabo dzīves kvalitāti!” un uzdot interesējošus jautājumus. Seminārs notiks krievu valodā, un to varēs apmeklēt bez maksas ar izstādes “Riga Food 2018” ieejas biļeti.

Juliānas Pļiskinas mājaslapa.

No 5. līdz 8. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares notikums – izstāde “Riga Food 2018”.

LA.lv