Veselam
Ārstēšana

Komplikācijas desmit pacientiem pēc kataraktas operācijas Ventspils slimnīcā0

Foto – Shutterstock

Pašlaik vēl nenoskaidrotu iemeslu dēļ desmit pacientiem radušās medicīniska rakstura komplikācijas pēc acs kataraktas operācijas Ventspils slimnīcā, liecina slimnīcas paziņojums pašvaldības mājaslapā.

Sestdien, 14.oktobrī, Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, Ventspilī 26 pacientiem tika veiktas kataraktas operācijas. Seši no šiem pacientiem bija lūguši palīdzību 15.oktobrī. Šodien slimnīca sazinājusies ar visiem, kuriem tika veiktas kataraktas operācijas, un ir atklātas komplikācijas vēl četriem pacientiem. Šos pacientus šodien ir paredzēts nodot turpmākai ārstēšanai pie operējošā ārsta.

Kā skaidroja slimnīcā, konstatētās medicīniska rakstura komplikācijas prasa pacientu tālāku ārstēšanos operējošā ārsta uzraudzībā.

Slimnīcā tiek veikta visu apstākļu izvērtēšana ar mērķi noteikt komplikāciju rašanās cēloni, kā arī uz laiku apturēta acu kataraktas operāciju veikšana.

Aģentūra LETA sazinājās ar Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciālisti Violu Grinvaldi, kura sacīja, ka slimnīcas vadība publiskajā paziņojumā ir izklāstījusi visu pašlaik izpaužamo informāciju, solot informēt par pārbaudes rezultātiem.

LA.lv