Veselam
Netradicionāli

Kur novietot piramīdu, lai tā vairotu enerģiju0

Foto – Andris Ozoliņš

Pirmoreiz ieraugot miniatūro piramīdu, uzreiz gribas pieskarties caurspīdīgajam brīnumam, ielūkoties tā iekšpusē, kur uzmirdz kristāls un metāls. Tomēr piramīda jeb orgonīts nav domāts tikai vizuālam baudījumam, tas praktiski palīdz cilvēkam, spēj gan aizsargāt, gan vairot enerģiju, gan īstenot sen izsapņoto.

Veselības un garīgā dzīvesveida festivālā Helsus ievēroju puisi, kurš piedāvāja savus meistardarbus – miniatūras piramīdas, ko dēvē par orgonītiem. Piramīdu meistars Kristaps Deģis piekrita dalīties zināšanās par to, ko spēj dot piramīda un kā to pareizi izmantot.

Formas lielais spēks

“Mani sen vilināja doma izgatavot ierīci, kas sniedz enerģiju bez maksas, darbojas kā tāds mūžīgais dzinējs. Vēlējos dabūt gatavu to, kas dod reālu labumu cilvēkiem, palīdz dzīvot. Vairāk nekā gadu veicu dažādus eksperimentus, izgatavoju Teslas spoles, dažādus akumulatora lādētājus un motorus, izmēģināju to visu. Sapratu, ka eksistē tikai leģendas, bet nav pieejami konkrēti plāni, kā tādu ierīci dabūt gatavu,” stāsta Kristaps. Tad viņš uzzinājis, ka enerģiju vairot palīdz piramīdas, pamēģinājis izgatavot.

“Drīz vien pamanīju, ka manas domas materializējas daudz ātrāk, ieceres piepildās. Sapratu – te nu ir tā enerģija, ko gribēju noķert! Turklāt tā nav ierobežota konkrētā izpausmē, piemēram, elektrībā, kustībā vai siltumā. Pievērsos tikai piramīdām.”

Kā zināms, seno piramīdu konstrukcijā bija ievērots zelta griezuma princips, īpaša pamata malu, augstuma un garuma attiecība. Tā deva īpašo iedarbību.

Piramīdas formas spēku savulaik izpētīja amerikāņu izgudrotājs Patriks Flanegens, viņš pirmais izmantoja zinātniskas metodes, lai salīdzinātu piramīdas un kuba formu. Pētnieks pierādīja, ka piramīda samazina laika ietekmi, arī cilvēka organisma šūnas atjaunojas ātrāk.

Kā un kur novieto

* Vienmēr jāievēro orientācija, kā piramīdu novieto. Jānoliek tā, lai viena piramīdas skaldne sakristu ar dienvidu–ziemeļu asi, debess virzienu, būtu tam paralēla. Lai to noteiktu, jāizmanto kompass.

* Vislabāk orgonītu likt mājas daļā, kur bieži uzturas, lai pats atrastos tās tuvumā. Ja vēlies uzlabot veselību, piramīdu novieto guļamistabā. Ja ideja ir gūt pārticību, tai vieta darba kabinetā, birojā vai jebkurā citā telpā, kur tu strādā visbiežāk.

* Pareizi orientētu piramīdu vēlams atstāt konkrētajā vietā vismaz 1,5 gadus, lai svarīgais priekšmets dotu paliekošu ietekmi. Pēc tam orgonītu var novietot jebkur citur, enerģijas kustība notiks joprojām.

 

Visu rakstu lasiet žurnāla “36,6º C” pielikumā “Ezoterikas Ceļvedis III”! To var nopirkt AS “Latvijas Mediji” e-veikalā, kā arī tirdzniecības vietās (kur žurnāls pieejams, skatieties www.presesserviss.lv).

 

LA.lv