Veselam
Bērni

Leonīda vecāki ar asarām acīs lūdz palīdzību dēla ārstēšanai Taizemē0

Foto: no privātā arhīva

Mēs katrs vēlamies būt vesels un tieši to pašu novēlam arī saviem bērniem, tomēr ne visiem ir tā paveicies. Kāda bērniņa tētis un mamma lūdz ziedot, lai spētu darīt visu iespējamo sava bērna dzīvības glābšanai.

2017. gada 14. aprīlī Leonīds piedzima pāraugri – 25. nedēļā un svēra tikai 840 gramus. Piedzimstot neizrādīja nekādas dzīvības pazīmes.

Nekavējoties tika veikti reanimācijas pasākumi, un viņu aizveda uz intensīvo nodaļu. Ārsti paziņoja, ka bērniņš ir ļoti smagā stāvoklī. Pirmos trīs mēnešus vecāki dēliņu novēroja caur inkubatoru.

Dēliņš ilgu laiku bija pieslēgts pie mākslīgās elpināšanas aparāta, tad pie plaušu ventilācijas aparāta. Nepārtraukti tika dotas zāles, tajā skaitā arī krampju zāles. Ārsts paziņoja, ka Leonīdam ir IV stadija asinsizplūdums galvā, abās puslodēs – nepieciešama punktēšana.

Vairākkārt tika veikta punktēšana, jo asins izplūduma dēļ galvā krājās šķidrums. Leonīds pārcieta smagu vēdera operāciju. Pēcoperācijas periods viņam bija kritisks, ārsti atļāva vecākiem tajā naktī būt klāt. “Aparatūras nepārtraukti pīkstēja, radītāji kritās zem normas un,

liekot rokas inkubatorā, mēs dēliņam teicām – “ Cīnies, dēliņ, tu esi stiprs.”

Viņam arī bija anēmija, vajadzēja vairākkārt pārliet asinis, kura rezultātā tika iegūts mazuļa dzīvībai bīstamais Citomegalovīruss un atkal viņam bija jācīnās par savu dzīvībiņu,” sociālajos tīklos raksta puisīša mamma Kristīne.

Foto: no privātā arhīva

Viņš izslimoja menegītu. Ejot pie neirologa, tika paziņota diagnoze – jaukta tipa cerebrālā trieka, vidēji smaga bronhopulmonālā displāzija un astigmātisms smagā formā, ļoti stipra vājredzība. No neatlaidīgas meklēšanas un runāšanas ar ārzemju klīnikām ir atrasta klīnika Taizemē Beike Biotehnology, kura izvērtēja Leonīda slimības vēsturi. Šī klīnika strādā ar cilmes šūnām. Ārstnieciskais kurss ilgst 25 dienas, tajā ietilpst ārstēšana un rehabilitācija.

Foto: no privātā arhīva

Leonīdam cilvēki ir saziedojuši jau astoņus tūkstošus eiro, bet pietrūkst vēl 25 628, lai varētu atkārtoti doties uz Taizemi, veikt cilmes šūnu transplantāciju, nervu augšanu injekcijas un iziet rehabilitācijas kursu.

Pirmo ceļojumu uz Taizemi vecākiem izdevās realizēt ar līdzcilvēku palīdzību. Tā laikā tika izglābta zēna redze, ievadot cilmes šūnas, gandrīz aklais puisītis spēja sekot līdzi gaismai un pēc smaga darba sāka redzēt siluetus.

Tagad Leonīdam ir nepieciešams jūsu atbalsts, lai dotos uz Taizemi un censtos piecelties kājās, jo krampji puisīti padarījušu ļoti vāju, bet cerība mirst pēdējā un ģimene ir cīnītāji!

Foto: no privātā arhīva

“Latvijā ārsti teica neizdzīvos, ja izdzīvos būs guļošs, akls un nedzirdīgs. Leonīdiņš neskatoties uz nemitīgām smagām operācijām, kura rezultātā ir bijušas situācijas, ka Leonīdiņa sirds pukst arvien lēnāk, ir cīnītājs. Stāvot klāt mēs vecāki nemitīgi esam teikuši, dēliņ cīnies, mēs tevi mīlam. Leonīdiņš spēj un cīnās, viņš grib dzīvot,” sociālajos tīklos raksta zēna mamma Kristīne.

Saistītie raksti

Par Leonīda varoņdarbiem, saziedoto naudiņu, Taizemes speciālistiem un atlabšanas procesu iespējams lasīt īpaši izveidotā Facebook lapā. Neesi vienaldzīgs un palīdzi Leonīdam atkal smaidīt!

Konts ziedojumam: konta turētājs bērna tēvs
Māris Šnepsts
EUR LV15PARX0013253770002
Maksājuma mērķi lūdzu norādiet ziedojums
Leonīda Ērgļa p.k. 140417-25145 ārstēšanai.

Paypal account erglekristine2@gmail.com

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.