Veselam
Netradicionāli

Luīzes Heijas pēdējais padoms – neiebiedējiet sevi ar muļķīgām domām0

Foto no happy-philosophy.ru

Viena no pasaulē slavenākajām pašiedvesmas un domu spēka popularizētājām, amerikāņu ārste un dziedniece Luīze Heija aizgāja citā saulē šī gada 30. augustā, kad viņai bija 90 gadu. Bet viņas viedie padomi, kā sevi mīlēt, dzīvos arī tālāk.

  1. Pārstājiet kritizēt. Nekavējoties pārstājiet kritizēt. Kritika nekad nevienu nemaina. Atsakieties sevi nopelt. Pieņemiet sevi tādu, kāds jūs esat. Kad jūs sevi kritizējat, jūsu pārmaiņas ir negatīvas. Kad jūs pieņemat sevi, jūs maināties uz labu.
  2. Pārstājiet sevi iebiedēt un terorizēt ar domām. Tas ir baiss dzīvesveids. Atrodiet sev kādu tēlu, kas jums ir patīkams (piemēram, man tā ir roze) un nekavējoties pārslēdzieties no biedējošajām domām uz patīkamām.
  3. Esiet brīnišķīgi, laipni un pacietīgi. Esiet brīnišķīgi attieksmē pret sevi. Esiet laipni pret sevi. Esiet pacietīgi, tā kā jūs apgūstiet jaunu domāšanas veidu. Attiecieties pret sevi kā pret patiesi mīļu cilvēku.
  4. Esiet laipni pret savu prātu. Ienīst sevi nozīmē ienīst savas domas. Nav vērts tā darīt. Labāk tās izmainīt.
  5. Slavējiet sevi. Kritika iznīcina dvēseli jūsos. Uzslava to stiprina. Slavējiet sevi pēc iespējas biežāk. Sakiet sev, cik labi jūs tiekat galā ar katru sīkumu.
  6. Atbalstiet sevi. Atrodiet veidu, kā to izdarīt. Satiecieties ar draugiem un atļaujiet viņiem sev palīdzēt. Ir dabiski lūgt palīdzību, kad jums tā nepieciešama.
  7. Attiecieties ar mīlestību pret saviem trūkumiem. Apzinieties, ka jūs tos paši esat izveidojuši, lai apmierinātu kādas savas vajadzības. Tagad jūs meklējat jaunus pozitīvus ceļus, lai apmierinātu savas vajadzības. Tā kā maigi tieciet vaļā no vecajiem negatīvajiem uzvedības stereotipiem.
  8. Rūpējieties par savu ķermeni. Iemācieties pareizi ēst. Kāds ir labākais ēdiens, lai uzturētu jūsu dzīves enerģiju un darbspējas? Iemācieties fiziskos vingrinājumus. Kādi jums labpatīk? Maigi mīliet un cieniet templi, kurā dzīvojat.
  9. Strādājiet ar spoguli. Biežāk skatieties sev acīs. Izsakiet savas pieaugošās mīlestības jūtas pret sevi. Skatoties spogulī, piedodiet sev. Skatoties spogulī, parunājiet ar saviem vecākiem un piedodiet viņiem. Kaut vai vienu reizi dienā sakiet sev: “Es mīlu sevi. Es patiesi mīlu sevi.”
  10. Dariet to tieši tagad. Negaidiet, kad nokārtosiet kādas lietas, kad notievēsiet vai atradīsiet jaunu darbu vai izveidosiet jaunas attiecības. Sāciet tieši tagad – dariet visu, kas atkarīgs no jums.

 

Avots: happy-philosophy.ru

 

Lasiet arī Luīzes Heijas skaidrojumu, kāpēc rodas liekais svars un kādēļ rodas slimības dzemdē

 

 

 

 

LA.lv