Veselam
Bērni

Mantiņu mainas punkts, lekcijas vecākiem – 6. septembra pasākumi ģimenēm0

Publicitātes foto

Sagaidot Tēvu dienu, ģimeniskā gaisotnē pasākumu sērija “Riga Street Food garša” rīt, 6. septembrī aizvadīs savu sezonas noslēgumu. Šoreiz ciemos aicina radošā TV žurnāliste, “Māmiņu kluba vadītāja” un blogere Kristīne Virsnīte. Apmeklētāji aicināti ierasties ar savām atvasēm, jo atrakcijas paredzētas visai ģimenei – darbosies rotaļlietu apmaiņas punkts, notiks četru lekciju cikls tēviem, būs lielo ziepju burbuļu atrakcija, novuss, kāju volejbols, gardi street food ēdieni un grupas “Tētis” uzstāšanās.

Kristīnei ģimenē aug divi dažāda vecuma bērni, un kā viņa atzīst – ikdiena nav viegla, bet pavisam noteikti aizraujoša. Viņa ir kaislīga ceļotāja, un bērni ceļojumus izbauda kopā ar vecākiem. Pasākuma laikā Kristīne dalīsies vērtīgos padomos par ikdienu un ceļošanu ar bērniem, kā arī atbildēs uz interesējošiem jautājumiem, kurus ikviens aicināts iesūtīt aplikācijā Instagram @kristine_virsnite.

Jau no pulksten 12.00 sāks darboties rotaļlietu apmaiņas punkts, kurā ikviens bērns rotaļlietas, kas ir darba kārtībā, bet, iespējams, jau apnikušas, varēs iemainīt pret citām. Biedrība “Tēvi” jau no plkst. 14.00 aicina uz četru lekciju ciklu par dažādiem bērnu audzināšanas jautājumiem, kuriem interesenti ir aicināti pieteikties biedrības Facebook lapā. Lekcijās tiks apspriestas tādas tēmas, kā mazuļu miegs, attiecības un rotaļas ar bērnu, pusaudžu protests un veselīga uztura nozīme ģimenē. Sportisko aktivitāšu piekritējiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus novusa un kāju volejbola turnīros. Būs arī lielie ziepju burbuļi un citas izklaides visai ģimenei. Bērnu izklaidei pieejami arī divi bērnu rotaļu laukumi. Teritorijā pieejamas arī ērtas auto un velo novietnes. Par pasākuma muzikālo noskaņu rūpēsies Nauris Brikmanis un grupa “Tētis”.

Pasākumā būs iespēja iegādāties arī īpašo “Kurts coffe” kafiju – mazo kafijas veikaliņu radījuši sešgadīgā Olivera Kurta vecāki. Visi tā ienākumi tiek veltīti mazā Kurta veselībai, kam ir diagnosticēta ļoti smagu, retu epilepsijas paveidu – migrējoša parciāla zīdaiņu epilepsija.

Kristīnes Virsnītes pasākums būs piektais un noslēdzošais sērijā “Rīgas Street Food Garša”, kuru jūlijā, augustā un septembrī Jaunās Teikas rajonā rīko dažādu Rīgas dzīvesstilu eksperti un kuras mērķis ir izzināt Rīgas ielu ēdienu (street food) nišu. Slavenību organizētie pasākumi nav parasti ielas ēdiena (street food) tirdziņi, bet dzīvesstila pieredze, kas apvieno gardus ēdienus, lielisku mūziku un īpašas aktivitātes apmeklētājiem. Turklāt katrs pasākums ir unikāls, jo tā atmosfēru veido un apmeklētājus uzņem dažādu Rīgas dzīvesstilu eksperti. Pirmo pasākumu ar nosaukumu “All Black Everything” 12. jūlijā rīkoja reperis Ozols, otro pasākumu 26. jūlijā – Jānis Skutelis un “Pusnakts šovs septiņos” radošā komanda, trešo 9. augustā – Lelde un Aivis Ceriņi, bet ceturto 23.augustā – Andris Ozols ar ģimeni.

Katrs no ekspertiem izvēlas pasākuma kopējo tematiku, pārstāvētos street food jeb ielu ēdienu uzņēmumus, muzikālo gaisotni un aktivitātes apmeklētājiem, kuras, viņuprāt, visvairāk atbilst īstena Rīgas dzīvesstila noskaņojumam. “Rīgas Street Food garša” pasākumi katru otro nedēļu norisinās Jaunās Teikas iekšpagalmā.

LA.lv