Veselam
Sekss

“Manu partneri nebiedē brīvdienu mīļākie!” Jauna, pikanta dzīve pēc nelaimīgas laulības0

Foto: Shutterstock

Meredita bija samērā laimīga sieva gandrīz septiņus gadus un nelaimīga nākamos 10. Pēc bērnu piedzimšanas viņa un vīrs atsvešinājās un nekad vairs neatguva kaisli guļamistabā, sieviete raksta Theguardian.com.

“Es vienmēr atcerēšos nakti, kad gāju lejā pa kāpnēm, ģērbusies seksīgā apakšveļā.

Vīrs no pirmā stāva pavērās uz mani un teica: “Pat nedomā par to!”

Tas iezīmēja visai spilgtu un nenoliedzamu seksuālās dzīves nāvi. Pēc sešiem gadiem sekoja arī laulības šķiršana. Pēc sēru perioda Meredita sāka jaunu dzīvi un piereģistrējās iepazīšanās vietnēs.

Pēc tā saucamajām “plākstera” attiecībām, kas palīdzēja sievietei ieraudzīt sevi kopā ar kādu citu ne tikai savu bijušo vīru, viņa sāka patiesi atklāt no jauna arī savu seksualitāti.

“Pēc īslaicīgām attiecībām, kas, protams, neizvērtās par nopietnām, es sāku iet uz trim, četriem randiņiem nedēļā. Daudzi no tiem, protams, beidzās ar kaislīgām naktīm,” atceras Meredita. Reiz pat devusies piedzīvojumu meklējumos uz svingeru klubu un nepilnu gadu satikās ar precētu vīrieti.

Foto: Shutterstock

Tad pirms sešiem mēnešiem viņa satika kādu vīrieti, kura dzīves uzskati un emocionālais stāvoklis ir tieši tāds, kā Mereditai. Abi šobrīd ir nopietnās, bet atvērtās attiecībās.

“Lāsts vai svētība, tas katram jāvērtē pēc saviem ieskatiem, bet viņš pastāvīgi dodas darba komandējumos. Tā kā daudz laika pavadu viena, viņš man ir atļāvis baudīt intīmas attiecības ar citiem vīriešiem.

Saistītie raksti

Viņu uzbudina mani stāsti un pieredze, kas vēlāk vēl karstākas padara mūsu kopīgās naktis,” stāsta sieviete.

Pēc tam, kad viņa gadiem ilgi tika neievērota un vīra neiekārota, šobrīd Meredita novērtē, ka viņai blakus ir kāds, kurš apskauj, saprot un iedrošina izpaust savas intīmās fantāzijas.

Ne visi tā varētu dzīvot, bet Meredita beidzot ir atradusi savu īsti mīlestības formulu!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.