Veselam
Dzīvesveids

“Lattelecom” Rīgas maratons aicina uz īpašu treniņu nedēļas nogali ar Latvijas garo distanču čempioniem0

Publicitātes foto

“Lattelecom” Rīgas maratons rudens treniņu cikls turpinās šajā nedēļas nogalē, 9.-10. decembrī, piedāvājot īpašus sagatavojošos treniņus Latvijas labāko garo distanču skrējēju vadībā. Ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs ir aicināts piedalīties “adidas Runners Warm-Up Weekend” rudens sezonas noslēdzošajos treniņos, kuros norisināsies gan skrējiens Rīgas pilsētā, gan īpašs vieglatlētikas treniņš Rīgas sporta manēžā. Gaidāmie sestdienas un svētdienas rīti palīdzēs ne vien veikt daudzveidīgus un kvalitatīvus treniņus, bet arī gūt pozitīvas emocijas un lieliski pavadīt sportiskus brīvdienu rītus kopā ar treneriem un skrējējiem.

Sestdien, 9. decembrī plkst. 10.00 no “adidas Runners” bāzes Citadeles ielā 2 norisināsies 9-12 km garš treniņš aerobā intensitātē ar nelieliem “tempo” intervāliem. Tempa grupas vadīs Anita Kažemāka, Zanda Zariņa Rešetina, Valērijs Žolnerovičs un Renārs Roze.

Plānotās tempa grupas un skrējienu garumi (pēc skrējēju vēlmēm iespējamas izmaiņas):
1. grupa: 5:00 min/km 12 km
2. grupa: 5:30 min/km 11 km
3. grupa: 6:00 min/km 10 km
4. grupa: 6:30 min/km 9 km

Svētdien, 10. decembrī plkst. 10.00 treneri ielūdz uz Rīgas sporta manēžu, Maskavas ielā 160, lai ar kārtīgu vieglatlētikas treniņu aizvadītu rudens sezonas noslēdzošo “Warm-Up Weekend” treniņu! Galvenā uzmanība tiks veltīta vispārējai fiziskai sagatavotībai un eksplozīvajam ātrumam. Dinamiskā iesildīšanās, eksplozīvi vingrinājumi, daudzsolis, “drills”, “butterflys” un daudzi citi vingrinājumi sagaida dalībniekus Anitas Kažemākas, Zandas Zariņas Rešetinas un Valērija Žolneroviča vadībā.

Lattelecom Rīgas maratona treniņi ir bez maksas, bet ar obligātu iepriekšēju pieteikšanos, kas kopā ar visu papildus informāciju par pasākumiem ir pieejama “Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā“.

 

LA.lv