Veselam
Neticami stāsti

Milzīgs pārsteigums: sieviete dzemdē dvīņus no atšķirīgiem tēviem2


Attēlam ir ilustratīva nozīme.
Attēlam ir ilustratīva nozīme.
Foto: Shutterstock

Dodoties laulībā, pāri parasti dod zvērestu saglabāt uzticību baltās un nebaltās dienās. Reālajā dzīvē bieži vien tā nenotiek, raksta The Sun.

Par to liecina arī kāds ārkārtīgi rets gadījums, kad sieviete devusi dzīvību diviem bērniņiem, kuriem katram ir savs tēvs.

Neuzticība ir sāpīga, bet šāda situācija – pat šokējoša. Pati nezinot, sieviete kļuva grūta reizē no sava vīra un arī mīļākā. Turklāt vīrs to neuzzināja, kamēr bērni bija nākuši pasaulē.

“Gadījums viens no miljona” nāca klajā, kad vietējās amatpersonas pārbaudīja bērnu DNS un secināja, ka katram no dvīņiem ir savs tēvs.

Turklāt pārbaudi bija lūgusi pati bērnu māte, lai uzzinātu, kurš tad ir viņas dvīņu bioloģiskais radītājs. Sākotnēji neviens nesaprata, kas noticis, kad tika izsniegti testa rezultāti.

Foto: pexels.com

Tomēr vīram bijušas aizdomas par sievas neuzticību jau iepriekš, kaut arī viņš pat iedomāties nevarēja patieso situāciju. Zēni gan pēc izskata bijuši ļoti atšķirīgi.

“Tādi gadījumi ir ļoti reti, bet nav neiespējami, ja sievietei ir seksuālas attiecības ar diviem vīriešiem vienlaicīgi – un abi vienlaicīgi viņu apaugļo,” skaidro speciālisti.

Sākotnēji bērnu māte noliedza, ka būtu bijusi neuzticīga, bet mēģināja iestāstīt, ka kāds samainījis testa rezultātus. Galu gala viņa tomēr atzinās, un patiesība nāca gaismā – viņai bijis vienas nakts sakars ar citu vīrieti.

“Skaidrs, ka vēlos savu dēlu, bet negribu audzināt svešu bērnu,” paziņojis viņas vīrs. Kā ģimene atrisinās situāciju, vēl nav zināms.

Saistītie raksti

Reproduktīvās medicīnas speciālists Maikls Karols skaidro, ka šis ir “rets heteropaternālās apaugļošanas” gadījums. Tā var notikt, ja divas vai vairākas olšūnas vienā ciklā tiek apaugļotas ar dažādu vīriešu spermu. Visticamāk, sievietei bijis sekss ar abiem vīriešiem ar dažu dienu intervālu.

Cilvēkiem tā notiek tiešām ārkārtīgi reti, bet kaķiem, suņiem un mājlopiem šādas situācijas nav nekas neparasts.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.