Veselam
Psiholoģija

Mūsdienīga mīlestības atslēga jeb 4 soļi, kas satuvinās ar partneri0

Foto: Unsplash

Kad ar mīļoto cilvēku saista tuvas, uzticības pilnas attiecības, negribas domāt, ka viss varētu mainīties.

Tad ir īstais brīdis atcerēties teicienu: labākā aizsardzība ir uzbrukums un tas nozīmē, ka ir vērts mēģināt iepriekš novērst iespējamās problēmas.

Lai gan nav garantijas, ka attiecības nekad neaptumšos strīdi un nesaprašanās, daži soļi, kā to uzsver lapas psychologies.ru speciālisti, palīdzēs padarīt jūsu savienību stiprāku.

Tad, pat saskaroties ar grūtībām, jūs būsiet gatavi sarunāties un atbalstīt viens otru.

Jauna kopīga pieredze

Garlaicība un pašapmierinātība ir īstas mīnas, kas sagrauj attiecības. Mēs cenšamies saņemt paaugstinājumus darbā daudzējādā ziņā tāpēc, lai izjustu profesionālu azartu – tieši tāpat arī personiskajās attiecībās laiku pa laikam nepieciešams adrenalīna pieplūdums.

Ja jūs jau sen dzīvojat pēc abiem ērta grafika, kurā nav paredzams nekas jauns, mēģiniet to mainīt.

Tikai ne ar vētrainiem strīdiem un priecīgiem izlīgumiem: šis scenārijs, kuru praktizē daži pāri, riskē kādu dienu nebeigties laimīgi. Izdomājiet jaunas nodarbības vai ceļojumus, kas būs interesanti jums abiem, padariet brīvdienas piesātinātākas.

Foto: Pexels

Bieži vien šķiet – ja būdami tikai divatā un, ilgu laiku klusējot, jūtamies komfortabli, tas ir veselīgu attiecību rādītājs. Tomēr svarīgi ne tikai nejust diskomfortu no klusēšanas, bet arī kopīgi iegūt to pieredzi, kas uz visiem laikiem paliks atmiņā.

Jautājums “Kā pagāja diena?”

Tev var šķist, ka bez vārdiem sapratīsi, ja partnerim kaut kas atgadīsies un viņam būs vajadzīga tava palīdzība. Tā tas nav vienmēr. Ir vērts ieviest tradīciju jautāt, kā pagāja viņa/as diena, – tas ļauj labāk izjust otra emocionālo klātbūtni mūsu dzīvē.

Ir svarīgi saglabāt sevī spēju vienmēr palikt aktīvam un uzmanīgam klausītājam.

Tā ir garantija, ka varēsiet pārvarēt konflikta periodu attiecībās. Spēja klausīties, no vienas puses, palīdzēs labāk saprast, kas notiek ar partneri, un atrast saskarsmes punktus.

No otras puses, tava uzmanība sniegs viņam signālu, ka esi viņa pusē. Viņam nevajadzēs ne uzbrukt,ne aizsargāties – tu esi atvērts un gribi atrast kompromisu.

Neatkarība

Nenoliedzami, kopīgas aizraušanās un draugi ir svarīgi, bet tam līdzās nepieciešama arī sava interešu telpa. Dažiem šķiet, ka tas var būt egoistiski attiecībā pret partneri, kurš, iespējams, tiecas lielāko daļu sava brīvā laika veltīt jums.

Taču pat neilgs laiks, kas pavadīts atsevišķi katram savās nodarbēs, pārlādē jūsu emocionālās baterijas un ļauj viens otram dot daudz vairāk.

Ir svarīgi tikties ar savējiem, nevis tikai ar kopīgiem draugiem.

Tas palīdz novērsties no ikdienas, iegūt enerģijas lādiņu no tuviniekiem, kā arī paraudzīties uz savām attiecībām no malas.

Flirts

Saistītie raksti

Rūpējieties par to, lai jūsu attiecībās vienmēr paliktu spēles elements un jūsu mīlas dzīve neattīstītos pēc sen zināmiem scenārijiem. Lauziet šo scenāriju, uzaiciniet partneri uz randiņiem un nekad nebeidziet flirtēt.

Spēle attiecībās palīdz uzturēt seksuālu interesi, kas daudzējādā ziņā nosaka jūsu savienības pilnvērtīgumu un panākumus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.