Veselam
Bērni

Nedēļas nogalē “Kidding Zinātkāres klubā” bērni varēs iejusties kinozvaigznes lomā0

Foto – pexels.com

Šajā nedēļas nogalē, 19. un 20. maijā, notiks otrais “KIDDING Zinātkāres kluba” pasākums bērniem par kino tēmu. Ikvienam interesentam no plkst. 12.00 līdz 17.00 būs iespēja padziļināti izprast filmu tapšanas procesu, ieraudzīt kino industriju no citas puses un iejusties kino zvaigznes lomā, demonstrējot savu aktiermeistarību.

Visas dienas garumā būs iespēja pielaikot kino varoņu kostīmus, izvēloties piemērotu grimu tēla papildināšanai. Lai mirklis tiktu iemūžināts, ikkatrs varēs fotografēties izraudzītajā varoņa tēlā, pilnībā iejūtoties aktiera ikdienā un izprotot kino tapšanas aizkulisēs.

Tiem, kuri jau zina, ka noteikti vēlas izmēģināt savus spēkus kino industrijā, būs iespēja piedalīties aktiermākslas meistarklasēs. Profesionālu skolotāju pavadībā varēs trenēt koordināciju uz skatuves, iepazīties ar stresa pārvarēšanas vingrinājumiem pirms kāpšanas uz skatuves, mīmikas trenēšanas pamatiem, kā arī, protams, attīstīt runas prasmes un kopumā spēju uzstāties uz skatuves auditorijas priekšā. Aktivitātes norises laiki: 12.30 – 12.50, 13.30 – 13.50, 14.30 – 14.50, 15.30 – 15.50, 16.30 – 16.50.

Pēc labi padarīta darbiņa ir jāatpūšas un jābauda sasniegumi. Visiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja gozēties uz sarkanā paklāja, izbaudot savu “zvaigžņu stundu”. Lai labāk saprastu kino industrijas mākslinieku darbu, tiks piedāvāta iespēja piedalīties interaktīvā viktorīnā un attēlot spilgtākās aktieru īpašības. Tā ir lieliska iespēja iejusties kino pasaules aizkulisēs un izbaudīt savu mirkli uz skatuves, gūstot zināšanas par kino pasauli un globāli pazīstamiem aktieriem.

KIDDING Zinātkāres klubs ir bezmaksas izglītojoši-izklaidējošu pasākumu sērija ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem, kas t/c Domina Shopping notiek reizi ceturksnī. Tā mērķis ir veicināt dažādu vecumu bērnu interesi par radošām nodarbēm, eksperimentiem un interaktīviem pašizpausmes veidiem, sniedzot iespēju bērniem pašiem aktīvi iesaistīties un gūt zināšanas. Otrais šīs sezonas pasākums notiks jau šajā nedēļas nogalē – 19. un 20. maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00 pie restorāna “Vairāk Saules”.

LA.lv