Veselam
Dzīvesveids

Nedēļas nogalē uz treniņiem aicina Latvijas ātrākie garo distanču skrējēji0

Publicitātes foto

Turpinot gatavošanās ciklu Lattelecom Rīgas maratonam, skrējējus un aktīva dzīvesveida piekritējus uz adidas Runners skriešanas skolu aicina Latvijas ātrākie garo distanču skrējēji. Otrajā no četrām nedēļas nogalēm jeb Warm-Up Weekend 11.-12. novembrī vadību uzņemsies gan adidas Runners komūnas treneri, gan Latvijas garo distanču rekordisti, čempioni un Olimpisko spēļu dalībnieki. Gaidāmie sestdienas un svētdienas skrējieni palīdzēs ne vien veikt daudzveidīgus un kvalitatīvus treniņus, bet arī gūt pozitīvas emocijas un lieliski pavadīt sportiskus brīvdienu rītus kopā ar treneriem un skrējējiem.

Sestdien, plkst. 10.00 uz Mežaparku ielūdz adidas Runners treneri, lai veiktu tempo intervālus un spēka vingrinājumus. Kopā ar treneriem tiks veikta iesildīšanās, skrējieni, vingrinājumi, atsildīšanās un stiepšanās. Treniņa pamatdaļa tiks organizēta grupās, variējot distanci un intensitāti. Treniņā aicināti piedalīties visa līmeņa skrējēji un aktīva dzīvesveida piekritēji.

Treniņā plāns:
– Iesildīšanās 2 km + iesildošie vingrinājumi
– Pamatdaļā 8-12 km tempo intervāli + spēka vingrinājumi
– Tempo intervālu grupas tik organizētas 4.30-5.30 min/km
– Atsildīšanās 2 km + stiepšanās

Svētdien, plkst. 10.00 no adidas Runners bāzes Citadeles ielā 2 norisināsies 12-16 km garš treniņš Rīgas ielās kopā ar Latvijas pašiem ātrākajiem garo distanču skrējējiem – Latvijas rekordistu maratonā un pusmaratonā Valēriju Žolneroviču, Rio olimpisko spēļu dalībnieci Ilonu Marheli un Lattelecom Rīgas maratona 2016 uzvarētāju Renāru Rozi. Treniņā tiks organizētas vairākas ātruma/tempa grupās maršrutā, kas ļaus apskatīt gan mūra, gan koka Rīgas daļas abās Daugavas pusēs.

Lattelecom Rīgas maratona treniņi ir bez maksas, bet ar obligātu iepriekšēju pieteikšanos, kas kopā ar visu papildus informāciju par pasākumiem ir pieejama Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā.

Treniņi ir piemēroti visu distanču skrējējiem un sagatavotības līmeņiem. Jaunajā adidas Runners skriešanas skolas sezonā plānoti četri Warm-Up Weekend sekojošajos datumos:
– 28. un 29. oktobris;
– 11. un 12. novembris;
– 25. un 26. novembris;
– 9. un 10. decembris.

Līdz nedēļas beigām turpinās pieteikšanās jau tradicionālajai Lattelecom Rīgas maratona un adidas Runners programmai “Mans pirmais maratons”

Līdz 13. novembra plkst. 9.00 turpinās pieteikšanās unikālai adidas Runners un Lattelecom Rīgas maratona vēstnešu programmai “Mans pirmais maratons”. Jau piekto gadu Lattelecom Rīgas maratona organizatori dos iespēju ducim atbilstošu, apņēmīgu un motivētu skrējēju parādīt savu labāko sniegumu, trenējoties savam pirmajam maratonam vai pusmaratonam. Tradicionāli šī ir populārākā adidas Runners skriešanas skolas īstenotā programma un 2017. gadā dalībai tajā pieteicās vairāk nekā 300 cilvēku, kas uz vienu dalībnieku pārspēj pat Latvijas populārāko studiju programmu konkursus. Programmā iegūtas zināšanas palīdzējušas tās dalībniekiem sasniegt lieliskus rezultātus turpmākajos skrējienos, t.sk. ielauzties pat Lattelecom Rīgas maratona Latvijas skrējēju TOP10 gan maratona, gan pusmaratona distancēs.

 

LA.lv