Veselam
Netradicionāli

Nejoko ar sirdi! Veselības horoskops jūnijam0

Foto – Fotolia

Krasās gaisa temperatūras svārstības, kas gaidāmas jūnijā, var negatīvi ietekmēt gan veselību, gan vispārējo pašsajūtu, brīdina astrologi.

Ārā te silts, te auksts, tāpēc arī asinsspiediens “lēkā”, locītavas “čīkst”. Ja jutīsi kādas izmaiņas sirdsdarbībā vai parādījusies aizdusa, galvassāpes un nogurums, steidzami vērsies pie ārsta. Speciālists nozīmēs efektīvu ārstēšanos vai ieteiks veikt izmeklējumus.

Galdā vienmēr jāliek dārzeņi un augļi. Mēģini mazāk “sēdēt internetā” – vasara ir skaista, bet mūsu platuma grādos diemžēl īsa. Pacenties to izbaudīt!

Horoskops 2018. gada jūnijam iesaka nodarboties ar veselības nostiprināšanu, ja vēl to nedari, sākt rīta vingrošanu un veselības skrējienus.

Lai nostiprinātu imūnsistēmu, jādzer vitamīni, jāsauļojas un jārūda organisms ar ūdens procedūrām.

Ja jūnijā sāk sāpēt mugura, steidzami apmeklē neiropatologu. No muguras sāpēm palīdzēs atbrīvoties masāža, peldēšana un aktīvi sporta veidi, bet pašārstēšanās gan nav pieļaujama. Par labu nāks elpošanas vingrinājumi, joga un pastaigas pirms miega.

Jūnijā astrologi iesaka ļoti samazināt treknas un sāļas pārtikas lietošanu. Savukārt no miltu ēdieniem un saldumiem varētu atteikties pilnībā, to visu aizvietojot ar augļiem, ogu morsiem un dārzeņu salātiem.

Ja vēlies, lai kuņģa un zarnu trakts būtu kārtībā, ēd saskaņā ar savu dienas režīmu un tikai kvalitatīvus un veselīgus produktus. Var ievērot kādu diētu, kurā iekļauti piena produkti.

No fiziskām slodzēm izvairīties nevajadzētu, uzskata horoskopa sastādītāji. Tieši pretēji, ieteicams skriet, lēkt, iet uz sporta zāli. Piemērots laiks, lai izveidotu savu vingrojumu programmu, izmantojot internetā atrodamos padomus.

Toties, ja ir vēlme notievēt un tikt pie slaidākas figūras, ieteicams nodarboties ar sportu trenera vai instruktora vadībā, lielāko uzmanību pievēršot vēderpresei. No rītiem vēlams doties skrējienā.

Galvenās “zāles” jūnijā būs miegs, tāpēc centies iet laikus gulēt un agri celties.

Zvaigžņu pētnieki uzsver: ja ir mērķis un motivācija, jūnijā varēsi sasniegt daudz veselības un sportiskās formas uzlabošanā. Piemērots mēnesis, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem, piemēram, smēķēšanas. Galvenais – sekot principam “nevis rīt, bet tūlīt”.

Jūnijs uzlādēs ar enerģiju un dāvās daudz emociju, tāpēc neaizmirsti strādāt ar sevi!

 

Avots: Astrorok

LA.lv