Veselam
Netradicionāli

Kādreizējie pāridarītāji tagad paši prasa palīdzību. Dziednieces Linas Vīnes stāsts0


Lina Vīne
Lina Vīne
Foto – Matīss Markovskis

“Es būtu laimīga, pat ja būtu palīdzējusi kaut vai vienam cilvēkam,” saka dziedniece Lina Vīne. Taču viņas atbalstu un dziedināšanu ir saņēmuši ļoti daudzi. Dziedniece palīdzējusi gan tikt galā ar slimībām, gan kļūt laimīgākiem un veiksmīgākiem.

 

Dziednieci ieraugot pirmo reizi, pārsteidz garā un biezā matu pīne. Arī vaļasprieks ir neparasts – viņa no daudziem simtiem mirdzošu kristāliņu veido tā dēvētās dimanta mozaīkas gleznas.

Ievēroju pie lustras piekarinātu raganiņu, bet tas nav dizaina elements. Svarīga ir zaru slotiņa, uz kā lelle sēž. Šī slotiņa no mājas simboliski izslauka visu negatīvo enerģiju. Dziedniece iesaka ikvienam mājās tādu novietot, piemēram, slotiņu pielikt virs ārdurvīm.

Linu pamanīju Ekstrasensu cīņās, kad tur pulcējās Latvijas pārstāvji. Taču viņa nav atrodama oficiālajos dziednieku sarakstos. “Reiz vēlējos saņemt dziednieka sertifikātu, gāju mācīties. Taču semināra apmeklētāju rindās dzirdēju pārāk daudz runājam par naudu. Devos prom. Nekur nereklamējos, cilvēki paši mani sameklē. Esmu arī masiere un psiholoģe,” uzsver Lina Vīne.

Viņa māk daudz ko, ir strādājusi par pārdevēju, veikala vadītāju, tiesneses palīdzi un pat darinājusi apavus. Dažviet bijis grūti strādāt savu spēju dēļ. Kā lai bezkaislīgi veic darbu tiesā, ja redzi visu, ko darījis tiesājamais?! Tad viņa apguva tehniskus arodus, kļuva par elektriķi un celtņa vadītāju. Lina pārvalda sešu veidu celtņus, strādāja pat uz paaugstinātas bīstamības celtņa Liepājas metalurga martena cehā.

Lina atzīst, ka ir citāda jau kopš bērnības. Trīs gadu vecumā sāka redzēt garus, bet pamatskolas laikā – just cilvēku orgānus, kas izpaudās kā siltuma, aukstuma vai durstīgu adatiņu sajūta. Vectēvs mazmeitu ņēma līdzi medībās, jo viņa varēja apmēram kilometra attālumā noteikt, kur atrodas medījums, – pavērsa plaukstu pret apkārtni un zināja.

Tomēr bērnības un skolas laiku dziedniece atminas ar sūrumu. Daudzi viņu nicināja, neieredzēja. Lai izvējotu pāridarījumu, meitēns ņēma tēva makšķeri un gāja uz upi. Kad paaugās, rakstīja uz lapas savas dusmas, bailes un sāpes, pēc tam papīru sadedzināja. Vēlāk, studējot psiholoģiju, uzzināja, ka tas ir atzīts veids, kā sevi sakārtot.

Deviņpadsmit gadu vecumā viņu īpaši ieinteresēja medicīna, jo Lina spēja cilvēka orgānus ne tikai just, bet arī saredzēt. Medicīnas nianses viņa turpināja izzināt ilgus gadus. Kad masēja vai darbojās pirtī, cilvēkam kļuva labāk. Tādējādi Lina uzzināja, ka viņas rokās ir spēks. Daudziem mazinājās un pārgāja dažādas kaites. Kādreizējie pāridarītāji tagad paši prasa palīdzību.

Dziedniece stāsta, ko var slēpt dažādas sadzīves situācijas, un iesaka, kā sevi pasargāt.

 Par naudas enerģiju

Atnāk norūpējies cilvēks un saka: “Kāpēc man neveicas?! Nopelnu pietiekami, bet nauda kaut kur izgaist, vienmēr pietrūkst.” Visbiežāk tas notiek tāpēc, ka naudas enerģijai neļauj nogulsnēties, stabilizēties. Tiklīdz saņem algu, uzreiz skrien kaut ko pirkt. Taču naudai jānostāv vismaz vienu diennakti. Tās enerģija kļūst stabilāka, tik ātri neizplēn, turas pie tevis.

Cits svarīgs nosacījums – naudu nedrīkst likt rokā, saujā. Nauda ir veids, kā nodod enerģiju. Tātad, monētu vai banknoti ieliekot kādam rokās, tu atdod savu enerģiju. Arī pašam nevajadzētu pa tiešo saņemt no otra rokas. Nestiep sauju pēc sīknaudas, ko pārdevējs izdod! Tam ir paredzēts trauciņš vai īpaša vieta uz letes.

Es nolieku naudiņu un vēl piebilstu: lai tev ir, un man ir. Lai labi gan pašam, gan otram cilvēkam.

 

Par aizdošanu

Naudas aizdošana ne vienmēr ir svētīga. Piemēram, kāda ienākumi ir līdzīgi tavējiem, bet mēneša beigās allaž lūdz aizdot, jo pietrūkstot iztikai. Cits saka: “Es tādas smukas kurpes redzēju, bet naudiņas nepietiek, aizdod, lūdzu!” Vai šādiem cilvēkiem vajag aizdot? Nē, jo tā viņi nekad nesaņems dzīves mācību.

Taču, ja kādam piepeši vajag naudu ārstēšanai, – palīdzi, jo, ja tev kādreiz būs slikti, visdrīzāk tieši šis cilvēks būs gatavs tevi atbalstīt.

Lūdzējam uz ielas nevajag dot naudu, ja jūti, ka viņš to nodzers, nelāgi izmantos. Ja iedosi, iznāks, ka atbalsti viņa dzeršanu un slinkumu! Turklāt šādi vienlaikus atdod viņam arī savu enerģiju. Es tādam lūdzējam parasti saku: šķiet, tev beidzot jāsāk strādāt…

Ielu muzikantam gan neatsaku, jo viņš pelna iztiku ar savu talantu.

 

Par lamāšanos

Ļoti daudzi ieraduši lamāties, izteikties rupjiem vārdiem. Šādi cilvēks savu auru padara pelēku. Un, ja ir šāda aura, tā kā magnēts pievelk cilvēkus, kuri kāro otru izmantot.

Turklāt, ja ir šāda aura, cilvēkam bieži notiek ķibeles. Atnāk un sūrojas – sak, man mājās notiek tik daudz kas slikts, arī nauda neturas, kāpēc tā? Bet pats taču nodarījis sev pāri, ar neglītiem vārdiem piesārņojis savu apkārtni.

 

Neliela viltība

Lai pasargātu sevi no tā dēvētā enerģijas vampīra, var uzlikt kādu pamanāmu rotu vai citu aksesuāru, kas piesaista uzmanību. Cilvēka skatiens it kā nevilšus pielīp šim akcentam. Kamēr tā notiek, viņam nav iespējas pasmelties tavu enerģiju, jo parasti tas notiek, skatoties acīs.

 

LA.lv