Veselam
Bērni

Notiks bezmaksas seminārs jaunajiem un topošajiem vecākiem par zīdaiņu veselību un attīstību0

Foto – Shutterstock

Lai palīdzētu jaunajiem un topošajiem vecākiem izprast tik ļoti svarīgo bērna attīstību un veselību pirmajā dzīves gadā, “BENU Aptieka” organizē bezmaksas semināru “Mazuļa pirmais gads” lekciju cikla „BENU veselības un skaistuma akadēmijas” ietvaros. Šī mēneša seminārs notiks 24. oktobrī Rīgas Dzemdību namā, piedaloties nozares speciālistiem.

Pirmais dzīves gads mazuļa attīstībā ir ļoti būtisks posms. Mazulim viss ir jauns un nezināms, notiek strauja attīstība un apkārtējās pasaules apgūšana. Arī mazuļa vecākiem tas ir īpašs laiks, kas pilns ar emocijām un arī satraukumu, jo gribas pasargāt bērnu no it visa. Šajā laikā ir īpaši svarīga harmonija un emocionālā izpratne starp vecākiem un bērnu – tas ir svarīgi gan mazuļa attīstībai, gan veselībai un ātram atveseļošanās procesam saslimšanas gadījumā.

Seminārā nozares speciālisti apskatīs plašu tēmu loku, kas ir visbūtiskākās, sagaidot mazuli ģimenē. Rīgas Dzemdību nama neonatoloģe dr. Ilona Gulbe pastāstīs par saslimšanām bērna pirmajā dzīves gadā, savukārt Rīgas Dzemdību nama vecākā vecmāte Laila Laganovska stāstīs par faktoriem, kas veicina zīdaiņa attīstību dzīves pirmajā pusgadā, piemēram, hendlingu, attīstošajām rotaļlietām un citiem zīdaiņa attīstību ietekmējošiem faktoriem.

Tāpat noderīgu informāciju un padomus par to, kam noteikti jābūt jauno vecāku mājas aptieciņā, sniegs Rīgas Dzemdību nama “BENU Aptiekas” farmaceite Dace Persa.

Bezmaksas seminārs “Mazuļa pirmais gads” norisināsies 24. oktobrī plkst. 16.00 Rīgas Dzemdību nama Baltajā zālē. Tajā seminārā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs – BENU lojalitātes kartes īpašnieks, iepriekš piesakoties pa tālruni 25748140. BENU lojalitātes kartei iespējams bez maksas pieteikties ikvienā “BENU Aptiekā” vai aptieku tīkla mājaslapā.

LA.lv