Veselam
Ārstēšana

Paeglīša prioritāte Austrumu slimnīcā – saimniecības un finanšu sakārtošana 0


Imants Paeglītis
Imants Paeglītis
Foto – Edijs Pālens/LETA

Savā pirmajā darba dienā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatā Imants Paeglītis ticies ar slimnīcas stacionāru vadītājiem, Ārstniecības padomi un administrācijas struktūrvienību direktoriem, vēsta RAKUS.

Tikšanās laikā I.Paeglītis norādījis, ka viņa prioritāte ir slimnīcas saimnieciskās darbības un finansiālās situācijas sakārtošana, kas ir svarīgākais priekšnosacījums, lai Latvijas lielākā slimnīca varētu attīstīties, iegādāties jaunas medicīnas tehnoloģijas un piedāvāt pacientiem augstas kvalitātes veselības aprūpes pakalpojumus. Galvenā atslēga, lai sasniegtu šo mērķi, ir saliedēta, profesionāla komanda, uzsvēra I.Paeglītis. Šodien jaunais valdes priekšsēdētājs arī iepazinās ar slimnīcas administrācijas darbiniekiem.

I.Paeglītis sacīja, ka viens no viņa pirmajiem darbiem pašlaik ir ārstniecības personāla atalgojuma jautājumu sakārtošana. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem, māsām un pārējam ārstniecības personālam šogad būtiski pieaugs atalgojums, un izmaiņas maciņa saturā būs ieraugāmas jau februārī, saņemot algu par janvāri.

Tuvākajās dienās I.Paeglītis plāno apciemot visus slimnīcas stacionārus, lai iepazītos ar tur valdošo situāciju.

Kā jau ziņots, I.Paeglītis kļuva par Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāju atklātā konkursā. Konkursam tika iesniegti deviņi pieteikumi, taču augstāko punktu skaitu pārliecinoši ieguva I.Paeglītis.

Paeglītim ir bakalaura grāds inženierzinātnēs un profesionālais maģistra grāds biznesa vadībā, kā arī ir ilggadēja pieredze vadošos amatos. Kopš 2008. gada I.Paeglītis bija CSDD valdes loceklis.

Austrumu slimnīcas valdē darbu turpinās arī līdzšinējie valdes locekļi Artūrs Bērziņš un Kaspars Plūme.

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā, kas nodrošina daudzpusīgu diagnostiku un ārstēšanu pacientiem, kā arī veic zinātniski pētniecisko darbu, attīstīta inovācijas un īsteno pasākumus sabiedrības izglītošanai un veselības veicināšanai.

Katru gadu Rīgas Austrumu slimnīcas stacionāros ārstējas aptuveni 70 000 pacientu, dienas stacionārā vairāk nekā 20 000 pacientu, bet ambulatori Rīgas Austrumu slimnīcā veselības aprūpes pakalpojumus saņem vairāk nekā 300 000 pacientu. Rīgas Austrumu slimnīcas sastāvā darbojas pieci stacionāri – „Gaiļezers”, „Latvijas Onkoloģijas centrs”, „Biķernieki”, „Latvijas Infektoloģijas centrs” un „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”.

LA.lv
36,6 °C
Veselam
Brīnumlīdzekļi pret saaukstēšanos? Ir deguna pilieni, kas var veicināt gļotādas atrofiju
13 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Vai ārkārtas neatliekamās medicīniskās palīdzības stāvoklis palīdzēs?
13 stundas
LE
LETA/LA.lv
Veselam
NMPD vadītāja: Brīvdienās jaunus atlūgumus neesam saņēmuši 2
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Tiešām ir tik slikti? LA pārbauda jauno televīziju piedāvājumu
3 stundas
LE
LETA
Sports
KHL atsākas aizraujoši: Daugaviņam 1+2, divi “hat trick”, SKA ieiet vēsturē
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Bordāns nosauc jaunās valdības prioritātes
5 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Vai Dziesmu un deju svētku biļetes būtu jāsadala izlozē?
57 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Ceļā pēc dzimšanas dienas kūkas traģiski iet bojā pāris. Meita nespēj noticēt policistu sacītajam
1 stunda