Veselam
Bērni

Palīdzību gaida vēl 28 bērni! Turpinās labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” 0

Publicitātes foto

Līdz februāra sākumam labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ietvaros tika saziedoti 174 592.70 eiro, ar kuriem sniegt palīdzību varēs 139 bērniem. Atbalstu rindā gaida vēl 28 mazie ar dažādām veselības problēmām, tādēļ līdz pat mēneša beigām, 28. februārim, aicinām nepalikt vienaldzīgiem un ziedot gan “Rimi” un “Supernetto” veikalos, gan Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā www.bsf.lv, kā arī zvanot pa labdarības tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro)!

Bērnu slimnīcas fonds jau ir uzsācis palīdzības sniegšanu vairākiem bērniem, tai skaitā arī akcijas vēstnešiem Verai, Mišam un Albertam. Verai marta sākumā būs konsultācija, kurai ir piesaistīts speciālists no Igaunijas, lai varētu piemeklēt atbilstošas ortozes. Mišam janvārī tika apmaksātas pirmās logopēda nodarbības un pavisam drīz zēns uzsāks arī ABA terapiju, savukārt Alberts, pateicoties ziedotājiem, jau aktīvi apmeklē ABA terapijas nodarbības.

“Pagājušajā gadā saņēmām vislielāko palīdzības lūgumu skaitu gan no bērnu vecākiem, gan arī no Bērnu slimnīcas ārstiem, kuri lūdza savu mazo pacientu vārdā. Esam ļoti pateicīgi ikvienam, kurš jau ir ziedojis un atbalstījis bērnus, un priecājamies, ka arī janvārī un februārī ir bijuši ziedojumi un pat tikuši organizēti pasākumi, lai atbalstītu tos, kuri joprojām gaida palīdzību. Labiem darbiem nav gadalaika vai sezonas, un, kaut arī Ziemassvētki jau ir nosvinēti un arī Valentīna diena aiz muguras, tomēr noteikti daudzi sadzirdēs aicinājumu nākt palīgā bērniem un atsauksies!” atbalstīt bērnus aicina Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Labdarības akciju “Eņģeļi pār Latviju” kopš 2008. gada veido LNT kopā ar sadarbības partneriem, kopīgi radot iespēju saņemt palīdzību tiem bērniem, kuru veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai nepieciešami valsts neapmaksāti medicīniski pakalpojumi. Atbalstu akcijas ietvaros gaida bērni ar dažādām saslimšanām un veselības problēmām, tai skaitā bērni ar kustību traucējumiem, ar nopietnām alerģijām, ar AST un vēl daudzi citi. Katram bērnam medicīnisko palīdzību ir rekomendējis ārstējošais ārsts. Šogad pirmo gadu palīdzību nav nepieciešams sniegt bērniem ar diabētu, jo turpmāk visu nepieciešamo nodrošinās valsts.
Ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeli!

LA.lv
36,6 °C
Veselam
Kā sagatavoties medicīniskajām analīzēm
14 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Kuri ir pieprasītākie bērnu ārsti reģionos. Aicina atbalstīt bezmaksas vizītes
1 diena
DE
DELFI
Veselam
Pazīmes, kas liecina – tevi uzaudzināja īstens narciss
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 2
3 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
1 stunda