Veselam
Ārstēšana

Palīdziet saviem ģimenes locekļiem – pieprasiet vislabākās higiēnas preces!0

Publicitātes foto

Urīna nesaturēšana ir vienlīdz aktuāla gan vīriešiem, gan sievietēm. Precīzas statistikas nav, taču dati liecina, ka no šīs problēmas cieš 5% populācijas, bet pēc 55 gadu vecuma – 25%, tātad katrs ceturtais cilvēks. Ļoti bieži urīna nesaturēšana iet rokrokā ar demenci, Alcheimera slimību, parkinsonismu, izkaisīto sklerozi, insultu. Šādu pacientu aprūpe var atstāt jūtamu ietekmi uz ģimenes budžetu, tāpēc daudziem ir aktuāli rast risinājumus, kas atvieglotu ikdienas aprūpi.

Vissvarīgākais – ģimenes atbalsts

Urīna nesaturēšana ir vairāk raksturīga gados veciem cilvēkiem. Vecumā cilvēks vairs nespēj tik labi kontrolēt savas dabiskās norises muskuļu nespēka dēļ.

“Tas, kas jāmācās ikvienam, arī jauniem cilvēkiem – un ne tikai savu vecāku un vecvecāku, bet arī pašu dzīves kvalitātes labā pēc daudziem gadiem, – urīna nesaturēšana nav kauna lieta. Tā ir tēma, kas būtu jāpārrunā a saviem mīļajiem un ārstu, bet pārējā sabiedrība par to pat nenojautīs, ja cilvēku sargās atbilstoši higiēnas līdzekļi,” saka Ligita Trupa, diplomēta medicīnas māsa un aprūpētāja ar daudzu gadu pieredzi. 98% viņas aprūpējamo klientu cieš no urīna nesaturēšanas. Lielākoties tie ir cilvēki virs 60 gadu vecuma, kuriem urīna nesaturēšana nereti ir smagāku veselības problēmu pazīme. Aprūpētāja uzsver – ar šo problēmu dzīves nogalē saskaras lielākā daļa cilvēku.

Neaizstājams atbalsts sirmgalvjiem un smagi slimiem cilvēkiem ir ģimenes locekļi. Tuvākie cilvēki ir pirmās uzticības personas, runājot par urīna nesaturēšanas problēmu, un palīgi, piemeklējot vispiemērotākās higiēnas preces ikdienas atvieglošanai. Ikviens, kura apgādībā ir vecāka gadagājuma vai ilgstoši slimojoši ģimenes locekļi, zina, cik daudz dažādu specifisku vajadzību ir šiem cilvēkiem. Tas nereti jūtami ietekmē arī ģimenes budžetu. Ja medikamentu augstās cenas ir pamatojamas ar sarežģītām tehnoloģijām un dārgām izejvielām, higiēnas precēm būtu jābūt viegli pieejamām.

Augstas kvalitātes higiēnas preces par pieejamu cenu

Latvijas tirgū salīdzinoši nesen ienācis jauns zīmols Dailee. Šīs higiēnas preces ir izgatavotas pēc īpašas inovatīvas tehnoloģijas un no gaisu caurlaidīgiem materiāliem, tās ir diskrētas, pieejamas dažādos izmēros, pielāgotas ķermeņa formām un dažādām nesaturēšanas pakāpēm, neierobežojot aktīvu cilvēku kustību brīvību. Tāpat izstrādāta produktu līnija naktij vai smagas nesaturēšanas gadījumiem. Īpaši absorbējošais materiāls nodrošina ilgstošu sausuma sajūtu un aromāta kontroli.

Jaunajam zīmolam ir vēl kāda būtiska pozitīva īpašība. Dailee higiēnas preces ir iekļautas valsts kompensējamo higiēnas līdzekļu sarakstā, turklāt pacientu līdzmaksājums par Dailee higiēnas precēm ir divas un pat trīs reizes mazāks nekā par citu zīmolu produkciju. Tātad par demokrātisku cenu pieejamas visaugstākās kvalitātes higiēnas preces, bet ietaupītie līdzekļi var lieti noderēt citu aprūpējamā vajadzību apmierināšanai.

Jums ir tiesības pieprasīt labāko un lētāko produktu!

Diemžēl tikai retais zina, ka higiēnas preces ir iespējams izvēlēties. Ārsti un farmaceiti nereti iesaka tikai vienu risinājumu – populārāko zīmolu vai to, ar kuru strādā ikdienā. Taču bieži tas nebūt nav izdevīgākais. Lūdziet, lai ārsts vai farmaceits piedāvā jums ne tikai ierastāko, bet arī finansiāli izdevīgāko un kvalitatīvāko zīmolu!

LA.lv
LE
LETA
Veselam
Bērnu slimnīcai ziedoti 120 kilogrami svaigu gurķu un 100 litri medus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Aicina valsts amatpersonas palielināt zāļu kompensācijas apmērus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Tikai 78% pirmsskolu darbinieku nodrošināti ar dezinfekcijas līdzekļiem, vēl mazāk ar sejas maskām un cimdiem
16 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Viņķele izdod rīkojumu, nosakot prasības rīcībai ar Covid-19 inficēto personu mirstīgajām atliekām 3
7 stundas
LP
Linda Pužule
Pasaulē
“Mēs nebijām gatavi katastrofai.” Tautietes Lindas stāsts par straujo notikumu attīstību Spānijā
Speciālreportāža 11 stundas
LE
LETA
Veselam
Visstraujāk ar Covid-19 inficēto skaits turpina augt Rīgā 1
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Policija atklāj, kāds sods piemērots vīrietim par pensionāres nogrūšanu veikalā Ozolniekos
8 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. Traģiska avārija Juglā: bojā gājusi gājēja
9 stundas