Veselam
Sekss

Palīgs kungiem: ko sievietes vēlētos, lai vīrieši zina par guļamistabas aizkulisēm0

Foto – Fotolia/ mikhail_kayl

Noteikti ne galvenā, tomēr būtiska attiecību sastāvdaļa ir sekss. Un, ja viss šajā jomā saskan, nav ko raizēties. Tomēr ir pāri, kuriem šī mīlas deja tik veikli nevedas. Protams, vieglākais veids, kā problēmas atrisināt – izrunāties. Bet arī tas nav tik elementāri, jo vārdi nereti tā arī paliek neizteikti. Lai kaut nedaudz uzlabotu situāciju, piedāvājam sešas lietas, ko sievietes vēlētos, lai vīrieši zina par baudu guļamistabā.

Sievietes nespēj uz pasūtījumu izsaukt iekāri

Lai arī viss nav viennozīmīgs, noteiktā vecumā vīriešiem vēlme mesties palagos ir daudz izteiktāka. Viņi stāties dzimumaktā var sagribēt no domas vien. Tikmēr vairumam sieviešu viss nenotiek kā uz pasūtījumu. Ir vajadzīgs laiks, lai tuvības mirklim noskaņotos gan fiziski, gan emocionāli. Kā stāsta “Besthealthmag” eksperti, vīrieši spēj vienā mirklī ikdienas raizes nolikt otrajā plānā un izbaudīt mirkli, kamēr sieviete nespēj atslēgties no ikdienas rūpēm tik aši. Tā rezultātā arī rodas pārpratumi un tiek izteikti pārmetumi sievietes virzienā, jo vīrietis neizprot, ka viss nav tik vienkārši.

Kā skaidro seksa eksperte Rita Lasmane: “Vīrieši nav raduši censties savu sieviešu dēļ. Daudzi ignorē faktu, ka vīriešiem nepieciešamas aptuveni sešas minūtes, lai uzbudinātos pirms dzimumakta, bet sievietēm – 26 minūtes. Ņemot vērā, ka dzimumakts ilgst vidēji sešas minūtes, sievietes vienkārši nepaspēj nonākt līdz orgasmam.”

Ieteikums: Ja vīrietis situāciju vēlas vērst uz labo pusi, vajadzētu sievietei atvieglot ikdienu, uzņemoties kaut dažus mājas darbiņus, piemēram, trauku nomazgāšanu, vakariņu pagatavošanu un morālu atbalstu, ja gadījusies kāda sirdssāpe.

Sekss nav galā, kad vīrietis ir beidzis

Tikai tāpēc, ka vīrietis piedzīvojis baudas virsotnes un notikusi ejakulācija, nenozīmē, ka process ir “novests līdz galam”. Vai šajā laikā ir padomāts arī par sievietes vēlmēm? Vai viņa sasniedza orgasmu? Ja arī sieviete nav atplaukusi smaidā, tuvības mirklis nebūt nav galā, jo balstīties tikai uz vīrieša baudas sasniegšanu ir negodīgi. Tomēr realitātē tas nereti tiek aizmirsts.

Ieteikums: Pārrakstiet scenāriju! Dariet kaut ko citādi, bet tā, lai apmierināt ir abi. Te var dot vaļu fantāzijai.

Visas sievietes un viņu vēlmes nav vienādas

Visas sievietes nav vienādas – tas ir pašsaprotami. Tomēr no tā izriet arī tas, ka arī guļamistabā vēlmes var krasi atšķirties. Kas vienu uzbudina, otras kaisli apslāpē. Vīrietim nevajadzētu balstīteis uz iepriekšējo pieredzi, bet būtu vērts noskaidrot, ko vēlas konkrētā sieviete. Tomēr te arī dāmām jāpaiet arī solis pretī kungiem. Daudzas sievietes kautrējas atklāt vai vienkārši uzskata, ka viņu iegribas ir jāizzīlē. Bet tas ir visai sarežģīti. Pie lieliska rezultāta daudz ātrāk iespējams nokļūt tad, ja partneri ir atklāti.

Ieteikums: Esiet atklāti viens pret otru. Izrunājiet savas vēlmes!

Sievietes mīl ar visām maņām

Lai arī patiesā mīlestībā, protams, daudz kas ir otršķirīgs un galvenais ir tikai cilvēks, nevar noliegt, ka arī izskatam ir nozīme. Esot kopā, nevar aizmirst par rūpēm par sevi. Tā ir higiēnas ievērošana un vienkārša sakopšanās, turklāt arī uzpucēšanās noteikti var likt justies daudz labāk.

Valdzinoša veļa, sasmaržošanās, varbūt pat jauna matu sasuka. Ja sieviete vēlas justies labi un iekārojami, nekur tālu nebūs arī jāmeklē vēlme atrādīties partnerim. Tas pats, protams, attiecas arī uz vīriešiem.

Ieteikums: Neizmirstiet par sevi rūpēties. Redzēsiet, tas sekmēsies labā rezultātā.

Sasniegt orgasmu nav tik vienkārši

Nereti filmu mīlas ainās iespējams novērot sekojošo: līdzko sācies dzimumakts, sieviete jau atplaukst mīlas krāšņajās baudās. Lai arī cik ātri un viegli no vīriešu skatupunkta tas izskatītos zilajos TV ekrānos, realitātē tā nebūt nav.

Kur rodas problēma? Vīrieši mēdz uzskatīt, ka sievietei sasniegt orgasmu ir tāds nieks vien, tāpēc savu nereālistisko vīziju dēļ sevišķi nepiepūlas. Taču, kad dāmas nesasniedz lielo “o”, vīrietis ir neizpratnē, jo nesaprot, ko darījis ir nepareizi. Viņš to uztver personiski, kas savukārt vēl uzliek papildu emociju slogu, un sieviete nereti notēlo orgasmu Kurš no tā kaut ko iegūst? Neviens.

Ieteikums: Atklāti izrunājaties par baudas virsotņu sasniegšanu, lai abi reālistiski skatītos uz notiekošo guļamistabā. Ja sieviete tik viegli nespēj sasniegt orgasmu, iespējams, vērts talkā ņemt “papildspēkus”.

Klusums – tas ne vienmēr kalpo kā neieinteresētības signāls

Ir vīrieši, kas uzskata – ja sieviete labsajūtā neizkliedz baudpilnas frāzes un neizjūt notiekošo ar visu ķermeni, netiek izbaudīts process. Tomēr tā nebūt nav patiesība. Jo īpaši tās sievietes, kurām tik viegli nav sasniegt orgasmu, koncentrējas notiekošajā, tā, iespējams, radot priekšstatu, ka apkārtējais viņas neinteresē. Tomēr to tā nevajadzētu uztvert – katra sieviete šos mirkļus izbauda citādi. Un, ja esat atklāti viens pret otru un par to jau izrunājat savlaicīgi, šādiem pārpratumiem nevajadzētu rasties.

Ieteikums: Ja nekādi nevarat saprasties guļamistabā un nolasīt otra emocijas, iespējams, vajag būt visai tiešiem un arī paziņot partnerim, cik labi jūtaties, iesaka eksperti. Noteikti palīdz arī dažas norādes, kas var kalpot par īstu trumpi jums abiem.

 

http://www.delfi.lv/vina/veseliba/

LA.lv