Veselam
Ārstēšana

Par Aptieku īpašnieku asociācijas izpilddirektori kļuvusi Kristīne Jučkoviča0


 Kristīne Jučkoviča.
Kristīne Jučkoviča.
Publicitātes foto.

Kopš šī gada sākuma par Latvijas Aptieku īpašnieku asociācijas (LAĪA) izpilddirektori kļuvusi Kristīne Jučkoviča, informē asociācijā.

Jučkoviča ir ieguvusi sabiedrības vadības maģistra grādu un bakalaura grādu veselības aprūpē, ir ar pieredzi krīzes un pārmaiņu vadībā, uzņēmumu un valsts pārvaldes vadībā, veselības aprūpes un farmācijas organizēšanā, politikā, sabiedrisko attiecību jomā, žurnālistikā un mārketingā.

Jaunā izpilddirektore ir strādājusi ziņu aģentūrā BNS, bijusi TV3 sabiedrisko attiecību vadītāja, Ministru prezidenta Einara Repšes preses sekretāre, veselības ministres Ingrīdas Circenes biroja vadītāja, Saeimas frakcijas vecākā konsultante, SIA “Euroaptieka” Korporatīvo un sabiedrisko attiecību direktore, Aptieku attīstības biedrības valdes locekle, “Global Virotherapy Cancer Clinic” valdes priekšsēdētāja un “Rigvir” izpilddirektore.

“Apzinos, ka šis nebūs viegls darbs, taču esmu pārliecināta – konstruktīvi priekšlikumi, sadarbība un vēlreiz sadarbība vienmēr var sniegt labākos rezultātus,” klāsta Jučkoviča.

“Aptiekas un to īpašnieki ir visaugstākajā mērā ieinteresēti, lai zāles būtu iedzīvotājiem gan finansiāli, gan ģeogrāfiski pieejamas, lai cilvēki varētu saņemt visus tiem nepieciešamos medikamentus un kvalitatīvu farmaceita konsultāciju,” norāda LAĪA valdes priekšsēdētājs Jānis Lībķens.

Biedrība “Aptieku īpašnieku asociācija” kopš 2008.gada publiskā telpā pārstāv aptieku īpašnieku intereses, kā arī aktīvi darbojas statūtos nosprausto mērķu sasniegšanai. Biedrība līdzdarbojas Veselības ministrijas Farmācijas jomas konsultatīvajā padomē, sniedz priekšlikumus farmācijas jomu reglamentējošo normatīvo aktu pilnveidošanai, piedalās normatīvo aktu publiskajā apspriešanā, pauž viedokli jautājumos, kas skar aptiekas, vai farmācijas nozari. Tās biedri ir SIA “Euroaptieka Farmācija”, SIA “BENU Aptieka Latvija”, SIA “A Aptiekas”, AS “Sentor Farm Aptiekas” un SIA “Latvijas aptieka”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Veselam
Bērnu slimnīcai ziedoti 120 kilogrami svaigu gurķu un 100 litri medus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Aicina valsts amatpersonas palielināt zāļu kompensācijas apmērus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Tikai 78% pirmsskolu darbinieku nodrošināti ar dezinfekcijas līdzekļiem, vēl mazāk ar sejas maskām un cimdiem
16 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Viņķele izdod rīkojumu, nosakot prasības rīcībai ar Covid-19 inficēto personu mirstīgajām atliekām 3
7 stundas
LP
Linda Pužule
Pasaulē
“Mēs nebijām gatavi katastrofai.” Tautietes Lindas stāsts par straujo notikumu attīstību Spānijā
Speciālreportāža 11 stundas
LE
LETA
Veselam
Visstraujāk ar Covid-19 inficēto skaits turpina augt Rīgā 1
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Policija atklāj, kāds sods piemērots vīrietim par pensionāres nogrūšanu veikalā Ozolniekos
8 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. Traģiska avārija Juglā: bojā gājusi gājēja
9 stundas