Veselam
Testi

Pats saulainākais TESTS: izvēlies sauli un uzzini par sevi ko jaunu 0

Foto no smootrim.ru

Kaislīgs optimists

Jūs esat karstasinīgs. Jums vajadzīga īsta mīlestība un jūs uztrauc, ka to varētu nekad neatrast. Jūs esat optimists un ļoti patīkams cilvēks, tomēr jūsu sirdī ir ne viena vien rēta. Jūs meklējat sapratni un ciešu cilvēcisko saikni. Ja cilvēks ienāk jūsu dzīvē – tad uz visu mūžu. Cilvēkos jūs cenšaties būt pacilāts un vienkāršs. Dzīve tāpat ir sarežģīts joks.

Līdzsvarots un noslēgts

Jūs esat stabils. No ārienes izskatāties laimīgs un veiksmīgs. Iekšienē viss ir daudz juceklīgāk. Noprast, kas notiek jūsos, ir gana grūti un droši vien tā jūs sevi maskējat ar nolūku. Jūs nevēlaties izrādīt savas jūtas visai pasaulei kā uz delnas. Jūs esat pietiekami nobriedis un varat ne tikai ņemt, bet arī dot. Jums ir vajadzīga sabiedrība. Jums patīk sniegt palīdzīgu roku tiem, kam tas vajadzīgs.

Vieds un atvērts

Jūs esat dzīvesgudrs. Jums patīk baudīt labas grāmatas. Jums patīk blandīties citu pasaulēs. Jūs esat liels domātājs un elastīgs cilvēks. Jūs esat atvērts jaunām idejām un pārmaiņām. Jūs esat godīgs un kārtīgs. Pats svarīgākais jums ir – patikt uzticīgam pašam sev. Jūs esat gudrs, jums ir plašs redzesloks, tāpat esat ļoti neatkarīgs cilvēks. Jūs par daudz ko ar sevi lepojaties, tomēr to pārāk neizrādat.

Nevaldāms un neprognozējams

Jūs esat nevaldāms. Tāpat – neprognozējams, mazliet traks. Jūs esat kā pati spilgtākā lampiņa istabā. Jūs esat kā trakulīgs brauciens. Dzīvē esat motoriņš, kurš nekad neapstājas. Jūs esat cilvēks-ideja. Jūsos vienmēr cīnās ikdienišķa lietu kārtība un pārmaiņas.

Līdzjūtīgs veiksminieks

Jūs esat empātisks un spējat otram just līdzi. Jūs esat pieticīgs, domīgs un labsirdīgs cilvēks. Jums vienmēr vajag redzēt perspektīvu. Jūs cenšaties pasaulē ienest labo un ticat, ka ik dienu vajag censties uz pilnu klapi. Iespējams, jums arī neizdodas mainīt pasauli, pārvērst to kardināli, tomēr jūs, bez šaubām, maināt cilvēku dzīves. Nereti jums veicas!

Pozitīvais

Jūs esat pozitīvi noskaņots un patīkams cilvēks. Ir grūti nepievērst uzmanību tik saulainam un optimistiskam cilvēkam kā jūs. Jūs aktīvi interesējaties par pasauli ap jums. Jūs neesat pārāk tālu no jūsu draugiem un cenšaties ik mirkli piepildīt ar jautrību, reti īdat. Jums ir lieliska humora izjūta, visi smejas par jūsu jokiem. Jūs piesaistāt cilvēkus, kuri bauda dzīvi. Jums patīk, ja apkārt ir jautrība.

Enerģisks un veiksmīgs

Jūs esat enerģisks. Apkārtējiem var likties, ka jūs esat haotisks cilvēks, taču tā ir tikai jūsu “neprāta” izpausme. Jūs spējat “žonglēt ar vairākām bumbiņām gaisā”, jo jūs, pilnīgi noteikti, zināt kā strādāt, apvienojot vairākus darbus. Jūs esat mērķtiecīgs un motivēts. Jūs tiecaties pēc veiksmes un vienmēr piepildāt savus sapņus. Lēmumus jūs pieņemat atbildīgi. Uz jūsu pleciem ir skaidra galva.


Laipns un saprotošs

Jūs esat labsirdīgs. Jums ir plašs skats uz dzīvi. Jūs esat saprotošs un protat piedot. Jūs dodat priekšroku mierīgai, pietīcīgai dzīvei. Jums nepatīk šaudīgas domas un pārāk skaļa apkārtne. Jūs zināt, kas ir dziļš miers. Jums vajag brīvo laiku, lai vienkārši padomātu par pasauli – tas jums šķiet pats brīnišķīgākais.

 

Avots: smootrim.ru

LA.lv
RO
Regīna Olševska
Veselam
Pēc iespējas vairāk kustēties! Pārliecināta 101 gadu vecā Alise Lauva
1 diena
RO
Regīna Olševska
Veselam
Neķeries pie darba saīgušu prātu. 104 gadus vecās Lidijas Katrīnas Sīmanes atziņas
2 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
126 cilvēki šogad svin simto dzimšanas dienu. Kārļa Dumbrāja gara mūža noslēpumi
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
4 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 2
6 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
LE
LETA
Latvijā
Politiķi faktiski vienojušies par Saeimas komisiju vadību
1 stunda
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
5 stundas