Veselam
Dzīvesveids

Perukua savos 47 gados izskatās lieliski, tomēr uzskata: “Laiku nevajag mēģināt apturēt” 0

Perukua personiskā arhīva foto

Dziedātāja Perukua, kura 2. oktobrī uzstāsies arī Rīgā, Kongresu namā, pārsteidz ne tikai ar plašo balss diapazonu un izjusto dziedājumu. Viņa savos gados lieliski izskatās un gadus neslēpj – viņai ir 47…

Sievietēm raksturīgi cīnīties par savu jaunību, tādēļ pasaulē tik populāras ir injekciju metodes, lai it kā apturētu laiku. Kā izkopta iekšējā dvēseles pasaule, ko jūs tik ļoti uzsverat, var palīdzēt izskatīties ārēji skaistam? Kā palēnināt novecošanu?

Man nav tāds uzstādījums – jelko apturēt… Tas vienkārši nav iespējams. Paši centieni kaut ko apstādināt ir mēģinājums apturēt dzīves tecējumu, un tam ir lemts izgāzties. Dabā visam ir tendence novecot. Ja jūs cenšaties apstādināt dzīvi, tad skaistums, kas veidots šai “dzīvei”, arī “apstājas”, pēc būtības – sāk mirt. Mūs mācīja, ka ārējais skaistums ir tas, kas piepilda mūsu dzīvi – tad jums būs brīnišķīgs vīrietis, veiksme u.tml. Taču patiess skaistums dzimst iekšienē. Jo vairāk jūs uzsūcat Dzīvi savā ķermenī, jo vairāk skaistums rodas, gluži kā strūklaka. Un pamats mūsu ķermenī šai plūsmai ir elpošana. Sievietēm ir ļoti svarīgi praktizēt apzinātu elpošanu. Tāpat ļoti palīdz noteikta veida dejas, dziedāšana, hatha joga, kundalini joga, meditācija, daoiskās prakses un jebkura cita prakse, kura palīdz sievietei elpot apzināti, piepildīties ar pieņemšanu un mīlestību. Bez mīlestības patiess skaistums nav iespējams.

Kādu lomu visa spēlē uzturs?

Ir ļoti svarīgi, lai organisms nebūtu pieskābināts, videi jābūt sārmainai. Skāba vide veicina novecošanu, sārmaina – dzīvi. Jūs variet nodot asins analīzes, lai uzzinātu savu patieso Ph līmeni. Tas ir tikpat svarīgs parametrs kā ķermeņa temperatūra. Ja izdzersiet no rīta tukšā dūšā glāzi ūdens, kam pievienota ceturtā daļa citrona, tas palīdzēs ātrāk organisma vidi padarīt sārmainu. Aizvietojiet kafiju, kura ļoti skābina organismu, ar zaļo tēju – tā būs liela dāvana sev pašai. Zaļo lapu dārzeņiem uzturā jābūt ļoti daudz. Liela porcija zaļo lapu augu ik dienas var paveikt brīnumus!

Droši vien jūsu klimata apstākļos ir pilnīgi pietiekami, ja uzturā svaigā veidā uzņemat 50%. Svarīgi uzņemt labas eļļas, taču jāņem vērā – auksti spiestas pirmā spieduma, piemēram, kokosriekstu, olīvu, kaņepju… Dzeriet pietiekami daudz ūdens, citādi organisms izkaltīs. Pamēģiniet atteikties no cukura jebkurā tā formā – tas ļoti pieskābina ķermeni. Aizvietojiet to ar žāvētiem augļiem, medu u.tml. Ja gribat palikt skaistas, ejiet gulēt iespējami agrāk, nesēdiet pie datora pēc pulksten 22.00, jūsu iekšējiem orgāniem ir vajadzīga atpūta, tie sāk uzpildīt savas rezerves vakarā, dodiet iespēju tiem to izdarīt. Ejiet gulēt agrāk. Tad jūs varēsiet agrāk piecelties. Un jums būs laiks nodarboties ar elpošanas un citām praksēm, kas piepildīs jūsu ķermeni ar dzīvības enerģiju un spēku.

Par ēšanu un dzīvesveidu var runāt daudz, tomēr svarīgi nekļūt dogmatiskam, jo tas rada sasprindzinājumu, uztraukumu par to, “vai es visu daru pareizi”. Bet sasprindzinājums vecina, iznīcina.

Vai jūs pati ievērojat šos noteikumus?

Jā, ievēroju, un pat vairāk.

Kā tomēr cieņpilni pieņemt savus gadus?

Man ir 47 gadi un es nekad neesmu veikusi skaistumkopšanas injekcijas un ikdienā neizmantoju dekoratīvo kosmētiku. To es atstāju skatuvei. Es zinu tikai vienu iemeslu, lai neuztrauktos par gadiem. Tas ir – piepildīt sevi iekšēji ar mīlestību, audzēt to kā jūs audzējat savus bērnus. Mēs, sievietes, bieži vien skatāmies ārpus sevis, lai ārējā pasaulē atrastu savu atspulgu. Citās sievietēs, vīriešos. Tādēļ arī starp mums ir sievietes, kas spogulī skatās pārāk bieži. Tāpēc mums, sievietēm, ir tik svarīgi katru dienu skatīties iekšienē, ieraudzīt savu iekšējo skaistumu, sajust sevī mīlestību. Un kad mēs to sajutīsim, sāksim piepildīt to ar savu uzmanību. Droši vien tādēļ es radīju noteiktas prakses.

Kas, jūsuprāt, ir pats galvenais sievietes dzīvē?

Droši vien galvenais ir atrast sevī mīlestību. Un pēc tam padalīties tajā ar vīrieti, ar citām sievietēm, ar tuviniekiem. Dot iespēju tai izpausties radošumā, bērnos. Mīlestība ir ik mirklī, ja jūs tai pievērsiet uzmanību, tā piepilda jūs ar savu milzu enerģiju.

Daudzas sievietes arī meklē, kā kļūt seksuālākām un pievilcīgākām…

Sieviete ir seksuāli pievilcīgāka, kad enerģija viņā plūst viegli un brīvi. Un tas notiek tad, kad ķermenis elpo brīvi un ir iezemēts. Tas ir pamatā praksēm, kuras ierādu sievietēm. Kad sieviete ir piepildīta, kad viņa ir dabiska, viņa ir pievilcīga. No otras puses, kad sieviete cenšas būt seksuāli pievilcīga, izmoka no sevis seksualitāti, tas izjauc viņas saikni ar viņas iekšējo mīlestību. Viņa jūt, ka dzīvo patstāvīgā kompromisa stāvoklī. Tas viņu vecina ātrāk un izsūc enerģiju.

 

Lasiet arī interviju ar Perukua: Dziedināšana ar skaņu. Dziedātāja Perukua palīdz caur skaņu atraisīt sevi un savu spēku

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Slimnīcā uzstādīts mātes piena analizators – solis tuvāk Latvijā pirmās mātes piena bankas izveidei
23 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Neliekot vajadzīgās brilles, autovadītāja reakcijas ātrums samazinās
23 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Aicina ziedot tēju trūkumā nonākušo ģimeņu atbalstam
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
No jaunā gada maksāsim ne tikai par gāzi 3
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
No kuras vietas vērot 18. novembra salūtu? Atbild “Saules mūža” veidotāji
1 stunda
LA
Laukos.lv
Laukos
Viedoklis. Ukraiņu olu rēgs klīst pa Latviju
1 stunda
LE
LETA-INTERFAX
Latvijā
Gobzems vai Pabriks? Vējonis atbild, kā rīkosies tālāk 2
3 stundas
LA
LA.lv
Ekonomika
Pie lidostas noticis agresīvs incidents. Apsvērs radikālus risinājumus 1
2 stundas