Veselam
Psiholoģija

Notiks akcija pozitīvas attieksmes veidošanai pret cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem0

Septembrī Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO aizsāks Latvijā vēl nebijušu akciju LASI-DOMĀ-MAINIES! Akcijas mērķis ir veidot pozitīvu attieksmipret cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem.

8. septembra rītā SUSTENTO un tās dalīborganizāciju pārstāvji Rīgas parkos uz soliņiem, kā arī citās Latvijas pilsētās publiski pieejamās vietās atstās Jena Ahlboma grāmatu „Jonotans no Kaiju kalna”. Mudinot izlasīt šo vienkāršo, bet aizkustinošo stāstu par puisēnu bez spārniem, SUSTENTO vēlas aicināt cilvēkus aizdomāties, vai Latvijas sabiedrībā ikviens no mums var tiešām BŪT starp MUMS.

SUSTENTO aicina ne vien izlasīt grāmatu „Jonotans no Kaiju kalna” un dot to tālāk draugiem, paziņām, kaimiņiem, bet arī dalīties savās pārdomās un iespaidos SUSTENTO Facebook kontā. Lai grāmata, ceļojot no rokas rokā, nesamirktu, tā būs iesaiņota caurspīdīgā, ūdens necaurlaidīgā mapē ar klātpievienotu aicinājumu lasīt, domāt un mainīt savu attieksmi pret atšķirīgo. Akcija turpināsies tik ilgi, cik ilgi grāmatas ceļos no viena lasītāja pie otra.

LA.lv