Veselam
Testi

Psiholoģisks tests vīriešiem: kuru aktieri pirmo ieraudzīji attēlā?0

Vīrietis un vīrišķība ir ļoti saistīti jēdzieni – pasaki, kura aktiera seju pirmo ieraudzīji attēlā un uzzini daudz jauna par šo savas personības pusi. Šis tests ir veidots īpaši stiprajam dzimumam, bet joka pēc to, protams, var iziet arī dāmas!
Ilgi nedomājot, izvēlies vienu no sejām, kas redzamas attēlā, un atbildes lasi zemāk!

Pirmais attēls

Breds Pits

Ja pirmo ievēroji Holivudas skaistuļa Breda Pita attēlu, tu esi apburošs vīrietis, kas parasti jūtas brīvi un ir ļoti pievilcīgs apkārtējo cilvēku acīs. Tu esi cilvēks, kuram nav īpaši jāpiepūlas, lai apburtu apkārtējos.

Tev piemīt spēja savaldzināt cilvēkus bez jebkādas augstprātības izrādīšanas.

Tu esi spēcīga personība, tomēr ne tik dominējoša, lai atbaidītu cilvēkus. Tu viegli iekaro apkārtējo uzticību, tostarp arī pateicoties savam atbruņojošajam smaidam!

Tu esi pārliecināts par sevi un saviem spēkiem. Turklāt tev nav grūti būt ļoti mīļam un jaukam. Tas tevi apkārtējo acīs padara ārkārtīgi pievilcīgu.

Otrais attēls

Džordžs Klūnijs

Ja pirmais, kuru ievēroji, ir Džordža Klūnija seja, tu esi ļoti pievilcīgs vīrietis, kura šarms izpaudās jau bērnībā.

Tu burtiski izstaro vīrišķību, bet tava dabiskā bezrūpība, labsirdība un maigums iekaro sirdis no pirmā skatiena.

Tu esi cilvēks, kuram piemīt dziļas jūtas un spēja patiesi mīlēt. Turklāt tu rūpējies par apkārtējiem, neraizējoties, kā tas izskatās no malas.

Tu esi viens no tiem cilvēkiem, kuri zina, ka būt vīrietim nenozīmē uzspiest visiem savu kundzību, varaskāri un agresivitāti.

Būt vīrietim nozīmē dāvāt savas sirds siltumu un rūpes visiem tuviniekiem. Tieši viņi jūtas vislabāk un drošāk, kad tu esi blakus.

Trešais attēls

Toms Krūzs

Ja pirmo attēlā ieraudzīji mūžam jauno Tomu Krūzu, tu esi gudrs, aktīvs un dzīvi mīlošs cilvēks.

Tu esi spontāns, jautrs un būt ar tevi kopā ir ļoti patīkami. Turklāt tev ir pilnīgi vienaldzīgs citu viedoklis, tas tevi vispār neuztrauc! Tu esi pārāk aizņemts, lai pievērstu uzmanību tādiem niekiem.

Tavā uztverē vīrišķība nav cietsirdība vai agresivitāte, bet dāsnums, labsirdība un augsta atbildības sajūta. Tu esi gādīgs un jautrs cilvēks, ir labi būt tavam draugam, bet mīļotajai sievietei – īsta svētlaime.

Ceturtais attēls

Džonijs Deps

Ja pirmo ievēroji Džonija Depa attēlu, tas nozīmē, ka esi cilvēks, kuru bieži raksturo kā savdabi.

Tu dažu cilvēku acīs esi īsts psihs un neprātis, bet, visticamāk, labā nozīmē.

Lai cik dīvains tu būtu, tevi maz uztrauc apkārtējo viedoklis, turklāt tev ir vienaldzīgas norādes, kādam jābūt cilvēkam, ko jādara, kāpēc un kad jāpaveic.

Tu esi cilvēks, kuram vienmēr par visu ir savi uzskati, tu pats sevi definē un izvēlies tādu dzīvi, kas ir interesanta tieši tev pašam.

Tavuprāt, būt īstam cilvēkam nozīmē darīt visu tā, kā pašam gribas. Tev šķiet, ka tas ir vienīgais veids, kā izpaust savu iekšējo “es”.

Piektais attēls

Vils Smits

Ja attēlā saskatīji Vilu Smitu, tu esi gudrs, ar asu prātu apveltīts, elastīgs un samērā maigs cilvēks.

Tev piemīt ideālas saskarsmes prasmes, tu proti pārliecināt jebkuru sarunas biedru – vienalga kad un vienalga par ko. Apkārtējiem ir ļoti grūti turēties pretī tavam valdzinājumam, viņi bariem vien ierakstās tavu piekritēju rindās – tieši tā iedarbojas tavas pievilcības spēks.

Citiem vārdiem, tu esi cilvēks, kurš spēj gan iedvesmot, gan sagraut citus ar savu klātbūtni vien.

Tavā personībā ir kaut kas ļoti izsmalcināts, tai pašā laikā vīrišķīgi spēcīgs. Šīs iezīmes nav dominējošās un acīmredzamas, tomēr pastāv, piešķirot tev noslēpumainu auru un harizmātisku ietekmi.

Sestais attēls

Raiens Reinoldss

Ja ieraudzīji Raienu Reinoldsu, tu absolūti mierīgi izturies pret savu seksualitāti un nekad neraizējies par savu ārējo izskatu.

Tu esi asprātīgs un jautrs, tev patīk sarkasms, joki un smiekli.

Turklāt tev piemīt arī dažas sievišķīgas rakstura iezīmes par spīti tam, ka tu galīgi neesi sievišķīgs vīrietis.

Tu esi vīrietis, kas vienmēr palīdz saimniecības darbos, bet gatavs arī izcirst ceļu neizbrienamos džungļos. Tu spēj gan audzināt bērnu, gan salabot veļas mašīnu vai televizora pulti.

Tādējādi tevi var dēvēt par pašu pilnību, ideālu vīrieti, par kādu sapņo katra sieviete!

Septītais attēls

Kriss Hemsvorts

Ja pirmo atpazini Krisu Hemsvortu, tu esi drosmīgs, atklāts un bezbailīgs cilvēks ar stipru raksturu.

Tu esi cilvēks, kura vārdiem vienmēr var ticēt un uz kuru var paļauties. Tu saviem tuviniekiem esi mūra siena, aiz kuras justies drošībā. Tev var ticēt, un tu vienmēr izpildi savus solījumus. Visi ir vienisprātis, ka tavs princips ir “vīrs un vārds”.
Tavu personību nedefinē apkārtējo izteikumi, bet gan tas, ko tu jūti un kā rīkojies.

Tu esi cilvēks, kurš vienmēr aizstāv vājāko tiesības un palīdz tiem, kuriem vajadzīgs atbalsts. Tavas vīrišķības pamats ir iekšējā taisnīguma izjūta. Tieši tā, nevis bezjēdzīgi kautiņi vai agresija, padara tevi par īstu vīrieti.

Astotais attēls

Hjū Džekmens

Ja pirmais uzmanību piesaistīja Hjū Džekmens, tas nozīmē, ka tu esi īsts vīrišķīguma paraugs un vīrietis šī vārda tiešajā nozīmē.

Tava būtība un viss, ko tu dari, ir absolūts vīrišķīguma iemiesojums. Tu esi cilvēks, kuru var dēvēt par vīrieti ar simtprocentīgu pārliecību. Tev vienlīdz stipri saista gan sports, gan alus, tev patīk jautras kompānijas, un tu vienmēr centies būt labā garastāvoklī.

Tu arī esi cilvēks, kuram estētisku baudu sagādā automašīnas, motocikli, velosipēdi – vārdu sakot, viss tas, ko dēvējam par “vīriešu lietām”.

 

Avots: Infoniac

LA.lv