Veselam
Bērni

Pusaudze glābj dzīvības, pie “pašnāvnieku tilta” piestiprinot sirsnīgas zīmītes0

Policijas pārstāve Sāra Pita un pašnāvnieku glābēja Peidža Hantere uz bēdīgi slavenā Vērmutas tilta. Foto – Nortambijas policija

Pusaudzi, kura uz tilta atstāja zīmītes ar uzmundrinošiem tekstiem, lai palīdzētu izmisušajiem pārvarēt pašnāvības domas, apbalvojusi policija, vēsta interneta medijs “huffingtonpost.co.uk”.

Peidža Hantere bija uzrakstījusi vairāk nekā 40 sirsnīgas zīmītes un piestiprinājusi tās pie Vērmutas tilta Sanderlendas pilsētā – bēdīgi slavenas pašnāvību vietas – lai sniegtu mierinājumu cilvēkiem, kuri saskārušies ar garīgās veselības krīzi.

Vienā no zīmītēm, kuras atstājusi 18 gadus vecā meitene, teikts: “Kaut arī tevi nomāc grūtības, tavai dzīvei ir nozīme, tu esi silta gaisma tumšā pasaulē, tāpēc vienkārši turies.”

Hantere saņēmusi ierāmētu atzinības sertifikātu no Nortambrijas policijas.

Galvenā inspektore Sāra Pita sacīja: “Mēs domājām, ka ir svarīgi pateikties Peidžai par paveikto un palīdzību, kuru viņa ir sniegusi tiem, kuri piedzīvo garīgās veselības krīzi.”

“Mana ģimene ar mani ļoti lepojas, un es to pielikšu pie sienas. Es vienkārši vēlos palīdzēt cilvēkiem, un policijā man teica, ka tas jau palīdzējis izglābt sešu cilvēku dzīvības,” atklāja meitene.

Viņa piemetina: “Kopš es piestiprināju zīmītes, es no cilvēkiem esmu saņēmusi daudz komentāru. Viņi saka, ka tas ir patiesi iedvesmojoši.”

 

Avots: HuffingtonPost.co.uk

LA.lv