Veselam
Ārstēšana

Rehabilitācijas centrs “Vaivari” atver filiāli Rīgā0

Publicitātes foto

Šodien, 26. aprīlī, darbu sāk Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” Ambulatorās rehabilitācijas klīnika  — Rīgā. Šis ir nozīmīgs notikums rehabilitācijas centram, jo tagad NRC “Vaivari” speciālistu konsultācijas un rehabilitācijas pakalpojumi kļūs pieejamāki galvaspilsētas un tās apkārtnes iedzīvotājiem, informē centra pārstāvji.

Jaunajā NRC “Vaivari” Ambulatorajā rehabilitācijas klīnikā tiek gaidīti bērni un pieaugušie, kuriem nepieciešama ambulatora rehabilitācija. Klīnikā tiks realizēta pēctecīgas rehabilitācijas koncepcija tiem pacientiem, kuri saņēmuši stacionārās rehabilitācijas pakalpojumus “Vaivaros” un kuriem ir jāturpina ambulatora atveseļošanās. Tādējādi NRC “Vaivaros” pietuvojas pacientiem un nodrošina ērtāku pieeju rehabilitācijas programmas turpinājumam arī pēc komplicētā akūtā perioda, kas aizvadīts NRC “Vaivari” stacionārā.

“Pabeidzot ārstēšanās un rehabilitācijas posmu stacionārā, pacientam jāsniedz skaidrs priekšstats par tālākās atveseļošanās plānu. Rehabilitācijas procesa efektivitātē nozīme ir gan savlaicīgumam gan pēctecībai. NRC “Vaivari” pacienti pēc smagām saslimšanām un traumām, saņem specializētu kompleksu rehabilitāciju subakūtā etapā stacionārā režīmā Jūrmalā. Beidzot stacionāro rehabilitācijas programmu, pacients dodas uz savu mājvietu un nereti ir jāturpina ambulatora rehabilitācija. Būtiski, ka esam paplašinājuši rehabilitācijas iespējas iedzīvotājiem, nodrošinot mūsu speciālistu profesionālu atbalstu nu jau citā režīmā un intensitātē tuvāk pacienta dzīves vietai. Ambulatorajā klīnikā paplašinās iespējas dinamiski sekot pacienta sasniegtajam progresam un veikt nepieciešamās rehabilitācijas plāna korekcijas. “Vaivaru” klīnika ir arī tā vieta, kur nostiprināt savu ķermeni dažādām fiziskām aktivitātēm, lai izvairītos no savainojumiem. Īpaši gribu atzīmēt iespēju nostabilizēt savu “ķermeņa asi” izmantojot jaunākās tehnoloģijas” norāda Anda Nulle, NRC “Vaivari” vadītāja.

Klīnikā Rīgā pacientiem piedāvās lielu daļu to rehabilitācijas programmu, kas tiek realizētas arī Jūrmalā. Rīgā būs nodrošinātas funkcionālo speciālistu nodarbības, izmantojot unikālas rehabilitācijas tehnoloģijas, tajā skaitā arī ar virtuālo realitāti un atgriezeniskās saites terapiju balsta un kustību, līdzsvara un rokas treniņiem, kā arī fizikālās procedūras, robottehnoloģiju pieejamība, ārstnieciskās masāžas, programmas bērniem, grūtniecēm, senioriem un fizisko spēju nostiprinošas programmas un daudzas citas.

Investīcijas ambulatorā centra izveidei Rīgā veiktas no NRC “Vaivari” pašu līdzekļiem.

NRC “Vaivari” pēdējo gadu laikā ir veiktas investīcijas infrastruktūras attīstībai no dažādiem finansējuma avotiem, kā arī tiek plānots vēl ieguldīt ap 2 miljoniem eiro, nodrošinot augstākā līmeņa medicīnisko, tehnoloģisko un profesionālo bāzi valstī.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.