Veselam
Bērni

Rīga Plaza notiks bezmaksas pasākums vecākiem par grūtniecību un gatavošanos dzemdībām0

Diāna Zande. Foto – LETA

Modes un izklaides centrā Rīga Plaza bezmaksas Chicco Info stundas pasākumā, kas notiks 14. februārī pulksten 12:00, ikvienam būs iespēja piedalīties psiholoģes Diānas Zandes lekcijā par tēmu – grūtniecība un gatavošanās dzemdībām–, kā arī cilmes šūnu centra iVF Riga informatīvajā lekcijā par cilmes šūnām un to saglabāšanas iespējām Latvijā.

Šāda veida pasākumus uzņēmums Anvol jau organizē kopš 2011. gada, lekciju mērķis ir izglītot esošos un topošos vecākus par dažādām tēmām – grūtniecība, dzemdības, bērna attīstība, drošība, ēdināšana un daudziem citiem svarīgiem aspektiem bērnu audzināšanā. Šoreiz kā vieslektori piedalīsies arī cilmes šūnu centrs iVF Riga. Centra speciālisti lekcijas laikā informēs klātesošos par to, kas notiek tūlīt pēc dzemdībām jeb cilmes šūnu paņemšanas iespējām – kā tas tiek veikts un kāpēc. Cilmes šūnas, kuras tiek uzglabātas pēc bērna dzimšanas, nākotnē var tikt pielietotas vairāk nekā 80 dažādu slimību ārstēšanai, ieskaitot dažus vēža veidus, asins saslimšanas un imūndeficītu.
Psiholoģe un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande ir pieredzējusi dzemdību un grūtniecības tēmu lekto-re, kas jau ilgus gadus ir šo pasākumu vēstnese.

Lekcijas notiek vienu reizi mēnesī un katru reizi tajās ir cita tēma. Lekcijas ir bezmaksas. Modes un izklaides centrā Rīga Plaza lekcija notiks pirmajā stāvā pie veikala Peek&Cloppenburg.

LA.lv