Veselam
Dzīvesveids

Saules festivāls aicina atpūsties dabā ar meistarklasēm, nodarbēm ģimenēm, mūziku…0

Saules festivāls 2017. Foto – Pluume.lv

Saules festivāls aicina smelties sauli un iedvesmu no 29. jūnija līdz 1. jūlijam Daugavas ielokā, viesu namā “Ievu līcis” jau piekto gadu, kur rāmi plūst vikingu sāgās apcerētā Daugava un saule rotājas simtgadīgo priežu mežu galotnēs lai pulcētu ģimenes ar bērniem, draugus un interesentus iepazīt sevi, atpūstos brīvā dabā, uzkrājot enerģiju un dzīvesprieku.

“Šajā gadā esam saglabājuši iepriekšējo formātu un daudzus jau iemīļotos un mūsu regulāros programmas elementus un dalībniekus, taču būs arī daudzi jauninājumi – boksa un pašaizsardzības nodarbības pie Latvijas čempiones starp pieaugušajiem boksā Maijas Cereņjas, atraktīvie Swingdance dejotāji ar kopīgām meistarklasēm. Izzināsim savus dzimtas kokus un saistības starp mums visiem kopā ar Lindu Lielvārdi. Šogad pirmo reizi esam pieaicinājuši Skautus un gaidas lai dotos ekspedīcijā brīvā dabā. Protams, neizpaliks arī Saules festivāla “klasika” – “Zaķīšu pirtiņa” kopā ar pirtnieku Viesturu-Luku Indrānu, hatha un gaisa jogas, nūjošana, cigun, gongi, afro dejas, TRX kopā ar “Verve”, podniecība, sietspiede, sajūtu džungļi, perkusiju meistarklase, zinības par augiem un tējām un augu ēteriskajām eļļām, radošās darbnīcas un citas aktivitātes. Pavisam mazos gaidīs bērnu telts, ar ļoti radošām un jaukām auklītēm. Gaidīsim Jūs, lai atklātu sevi no jauna un pavadītu laiku kopā ar ģimeni, draugiem, jo esam padomājuši, lai visiem būtu, ko izvēlēties- gan dāmām, gan kungiem, gan bērniem – lieliem un maziem,” atklāj Saules festivāla organizētāja un jogas pasniedzēja no jogas centra Atma.

Kopā ar pirmajiem saules stariem modināsim arī ķermeni, izvēloties jogas nodarbības pie Atma jogas centra pasniedzējām vai izmēģinot Ci gun, nūjošanu vai TRX nodarbības. Pa dienu notiks dažādas radošās darbnīcas, bet vakaros Daugavas krastā plūdīs mūzikas skaņas viļņi – piektdienas vakaru ieskandinās folkloras kopa “Trejdeviņi” ar kopīgiem dančiem un ģitārists Gints Smukais. Vakaru noslēgs Marija Mežicka ar gongu meditāciju. Savukārt sestdienas vakarā skatītājus priecēs mūziķis Jānis Strapcāns. Mazos festivāla apmeklētājus katru vakaru lutinās multfilmas. Diena noslēgsies ar kopīgām dziesmām kopā ar Daci Miezīti un sarunām pie ugunskura.

Šajā video vari ielūkoties, kā mums gāja 2017. gada vasarā. Paldies visiem un ikvienam – gan lielam, gan mazam, jo tikai kopā mēs spējām radīt tik daudz prieka un gaišuma!

Saules festivāls ir kļuvis par ikgadēju pasākumu, kurš vieno apmēram 100 apmeklētājus un 50 organizatorus un māksliniekus. Tajā iespējams baudīt pirtis, jogu, cigun, meditācijas, ugunsrituālus, fotosesijas, darbnīcas, lekcijas, dejas, mūziku, veģetāro virtuvi un citas sirdij tuvas un varbūt vēl neatklātas nodarbes.

Plašāka festivāla programma: http://saulesfestivals.lv

 

Vakaros tiek piedāvātas īpašas programmas, uz kurām var iegādāties biļetes atsevišķi.

LA.lv