Veselam
Sekss

Sekss uz atvadām. Kāda tam jēga? 0

Foto – Shutterstock.com

Šķiroties daži pāri nolemj uz atvadām vēl nodarboties ar seksu. Psihologi un seksologi ir pārliecināti – neatkarīgi no tā, cik pārdrošs, karsts, rotaļīgs, iekāres pilns tas nebūtu, situāciju neizdosies labot, attiecības tik un tā beigsies. Interesanti, ka partneris, kurš cieš no neatbildētas mīlestības, parasti izrāda iniciatīvu. Tādā veidā viņš liek punktu vecajām attiecībām. Gadās situācijas, kad mīlošais partneris ir pilnīgi vīlies, saprot, ka senās jūtas vairs neatgūt, nomierinās un dzīvo tālāk, bet otrs, kurš pieņēma lēmumu šķirties, cieš.

Kas ir atvadu sekss? Vai tāds vispār ir vajadzīgs? Kādi nolūki vada partnerus, lai par tādu izšķirtos?

Šķiršanās un sekss

Kad attiecības beidzas, cilvēks ļoti pārdzīvo. Iespējams, ne tāpēc, ka mīli otru, bet vienkārši esi pieradis pie viņa ieradumiem, ķermeņa, pieskārieniem.

Daži tik stipri mīl to, kurš viņus pamet, ka pārdzīvo dvēseles sāpes, nespēj kontrolēt sevi.

Atceries! Ja cilvēks ir nolēmis tevi pamest, nav vērts censties viņu noturēt, vēl jo vairāk ar seksa palīdzību. Ļauj viņam iet savu ceļu un sāc jaunu dzīvi bez viņa. Nekad nepazemojies un neskrien viņam pakaļ, lai kā mīlētu. Tā tikai zaudēsi cieņu viņa acīs. Saglabā pašcieņu.

Daudzas sievietes un vīrieši pieļauj kļūdu, mēģinot ar atvadu seksu atgūt partneri. Tas tikai pazemo pašu! Dzimumakts uz neilgu laiku atbrīvo no šķiršanās sāpēm, bet emocionālais stāvoklis var vēl vairāk pasliktināties.

Esi cieši nolēmis šķirties no partnera? Viņš lūdz tev seksu? Nesper šo soli, seksuālais akts vienmēr dod cerību attiecību turpināšanai, jo īpaši tāpēc, ka daudzi cilvēki nespēj atdalīt emocijas no seksa.

Atvadu seksa kaitējums

Attiecības izbeigtas, esi pilnīgi brīva(-s), neatkarīga(-s). Vari mierīgi atlaist cilvēku, piedot un dzīvot tālāk pilnvērtīgi. Ja piekritīsi seksam, automātiski zaudēsi brīvību.

Vērtīgs padoms! Jūs nevarat turēties pie pagātnes, vienmēr vajadzētu virzīties tālāk, citādi nebūs tagadnes. Sekss nekad neatjaunos ģimeni. Tas var palīdzēt tikai tad, ja partneri tiešām viens otru mīl un nolēmuši pašķirties tikai uz brīdi. Reizēm tikai šķiet, ka stipri mīlēji, un, kad pa īstam sāp, saproti: patiesībā mīlestības nav, tā bija izdomāts tēls, ilūzija.

Atvadu seksa mērķi

Mierinājums

Daudzi vīrieši saka, ka uz šķiršanās sliekšņa dalījuši gultu ar sievieti, lai viņu mierinātu. Šādā situācijā izpaužas viņu egoisms, nedomājot par sievietes jūtām. Iespējams, viņai jau tā ir grūti šķirties, bet sekss – tas ir solis atpakaļ.

Vājās sievietes arī kļūdās: pazemojas, raud, apelē pie žēluma. Ir sievietes, kuras cer atvadu seksa laikā ieņemt bērnu, speciāli skaita dienas un tad pavedina partneri. Tā ir milzīga kļūda! Bērni ir nopietns dzīves pavērsiens. Dzemdēt, lai piesaistītu vīrieti, kurš tevi nemīl, gan nevajadzētu.

Žēlsirdības akts

Atvadu sekss tiek izmantots kā atteikums turpināt attiecības un pat kā pateicība. Ja mīlestība bija vienpusēja, ar seksu partneris pateicas par labo attieksmi. Bet tas, kurš grib šķirties, mīlējas, lai ātrāk atvadītos: “Vienosimies, ka es tev pievērsīšu uzmanību un dāvināšu šo nakti, bet pēc tam tu par mani aizmirsīsi.” Tas ir savdabīgs žēlsirdības akts, maza dāvana pielūdzējam. Bet katrs izlemj pats, pazemoties un pieņemt tādu “dāvanu” vai sūtīt partneri kaut kur tālu prom.

Psihologa padoms! Atceries, ka esi cilvēks, nevienam nav tiesības kontrolēt tavu dzīvi un jūtas. Tev pateica “nē”. Viss! Nomierinies, pieņem to. Sekss vairs nespēj neko atrisināt, pat tad, ja tas būs vissatriecošākais.

Nežēlīga atriebība

Pretīgs un amorāls motīvs ir sekss atriebjoties. To bieži izmanto sievietes, kad vīrietis iemīlas citā un nolemj pamest viņu. Sieviete dabū mīļoto gultā un speciāli kož, skrāpē, atstāj uz kakla zilumus. Varbūt slepeni filmē dzimumaktu, fotografē un nosūta jaunajai simpātijai. No otras puses – ja vīrietis patiešām nolēmis pamest sievieti, ir 100% pārliecināts, ka ar to otru viņam būs labāk, viņš nekad neuzdrīkstēsies ko tādu kā pārgulēt ar bijušo.

Seksologu ieteikumi

Labi padomā. Kāpēc tev nepieciešamas liekas emocijas, satraukums, it īpaši, ja mīlestība ir vienpusēja.

Nemēģini analizēt seksu. Tas notika, jā, nu un tad? Labāk izmet notikušo no galvas.

Ar seksu nevienu neatgriezīsi. Vīrietis uztver dzimumaktu daudz vienkāršāk nekā sieviete. Nedomā, ka, ja gultā būsi īpaši laba, viņš izlems atgriezties.

Nav nepieciešams atkārtot atvadu seksu, tādējādi aizpildot tukšumu dvēselē. Pilnībā sarauj saites ar bijušo, sāc dzīvot no jauna. Ticiet man, atradīsies cilvēks, ar kuru jutīsies mīlēts(-a).

Negaidi no seksa attiecību turpināšanos. Ņem vērā, ka tā bija emocionāla izlādēšanās, erotisks piedzīvojums, bet nekas vairāk.

Esi gudrāks un viltīgāks! Nav vērts tērēt savu dzīvi tam, kurš sagādā asaras, nepatīkamas emocijas, skandālus. Atrodi cilvēku, ar kuru jutīsies viegli, nepiespiesti, ar kuru tev izaugs spārni. Ja tam tic, viss piepildīsies! Veiksmi!

 

Avots: medportal.su

LA.lv
ML
Māra Lapsa
Veselam
Izvērsti: Uztura ieteikumi senioriem. No kuriem produktiem neatteikties
8 stundas
IO
Indra Ozoliņa
Veselam
Tamponu, paketi vai piltuvi? Laikus nenomainīts tampons var izraisīt toksisko šoku
8 stundas
DE
DELFI
Veselam
Veiksmīgai sarunai: Sešas frāzes, ar kurām labāk nesākt teikumu
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.lv
Latvijā
Vējonis nāk klajā ar paziņojumu, kā rīkosies turpmāk
7 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Bordāns runājis ar Vējoni. Kad gaidāms nākamais solis?
27 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Irina Maligina savas “Olainfarm” akcijas nodod Igaunijā jaundibinātam uzņēmumam
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Simto jubileju svin dienu pirms valsts svētkiem. Ko Velta novēl Latvijai un valdībai
57 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Krievijas koncernam “Gazprom” daļēji piederošais “Conexus” tiesā apstrīd regulatora lēmumu
1 stunda