Veselam
Netradicionāli

Sporto prātīgi, tievē uzmanīgi! Veselības horoskops 2018. gada aprīlim visām zodiaka zīmēm0

Foto – Shutterstock

Auns

Aprīlī Auniem ieteicams saudzēt locītavas un cīpslas. Pārmērīga, bet galvenais – reta slodze nepavisam nav tas, kas vajadzīgs. Ja atsāc sportot pēc ilgāka pārtraukuma, ņem vērā ilgumu un savu pašreizējo fizisko formu, nestreb karstu!

Pirms treniņa ļoti svarīga ir iesildīšanās. Neaizmirsti arī par aizsarglīdzekļiem, piemēram, ceļu un elkoņu sargiem, slidojot ar skrituļslidām.
Ja gadīsies saslimt, slimības simptomus jutīsi uzreiz – nebūs jālauza galva par to, ka kaut kas palaists garām veselības ziņā. Starp citu, tas nozīmē: ja no rīta ir temperatūra, tālāk būs tikai sliktāk, neskrien uz darbu! Bez ārstēšanās atveseļoties būs grūti.

Vērsis

Aprīlī var rasties problēmas, kas saistītas ar zobu, žokļa, mutes dobuma veselību. Ja problēmas ir vairākas, bet tās nav steidzami risināmas, tās vienalga labāk ārstēt kompleksi, negaidīt, kad kaut kas kļūs ļoti traucējošs.

Var parādīties pārliecīgas spriedzes izraisītu slimību simptomi, turklāt visdažādākie, un tos būs grūti izskaidrot. Citiem vārdiem, ja izdosies nomierināties un atslābināties, uzreiz jutīsies daudz labāk!

Ja tev ir nosliece uz nervu sistēmas izraisītām saslimšanām, aprīlī iespējami to saasinājumi.

Dvīņi

Tava veselība būs atkarīga no tā, cik labi veiksies darbā, kuru dari ar visu sirdi. Ja darbā viss kārtībā, mēnesis paies bez īpašām veselības problēmām. Pretējā gadījumā nāksies aktīvi ārstēties, turklāt ārstēšanās var prasīt samērā ilgu laiku. Un, kas nepatīkamākais, prasīt lielus līdzekļus.

Dažiem Dvīņiem aprīlī var iekaist kāds nervs. Īpaša ārstēšanās nebūs vajadzīga, galvenais turēt slimo vietu siltumā un nenoslogot. Viss pāries pats no sevis.

Starp citu, Dvīņiem jāņem vērā, ka liels karstums arī nav ieteicams. Tāpēc, ja skārušas kādas problēmas ar veselību, labāk atturēties no saunas un pirts.
Vēzis

Vēžiem aprīlī iespējamas problēmas ar asinsspiedienu, kā arī asinsvadu spazmām. Pašārstēšanās mēģinājums var izraisīt saindēšanos, tāpēc ka iedzersi kādas zāles, ko kopā lietot nedrīkst, vai arī kādas no tām lietosi pārāk lielā devā. Turklāt tabletes (kā sintētiski savienojumi) arī provocēs slimīgus stāvokļus, pasliktinot kopējo ainu. Ārstniecības augi tev ir daudz piemērotāks veselības atgūšanas līdzeklis!

Pat ja neesi veģetārisma piekritējs, vērts pamēģināt kādu laiku atturēties no gaļas. Visticamāk, jutīsi gan spēku, gan enerģijas pieplūdumu.

Lauva

Lauvas vispārējais veselības stāvoklis aprīlī uzlabosies. Tavi pūliņi nebūs veltīgi, ārstēšanās un profilaktiskie pasākumi sniegs labus rezultātus.

Ja tev nav hronisku slimību, nekam arī nevajadzētu traucēt justies labi un spēkpilni. Ja ir nosliece uz aknu vai aizkuņģa dziedzera slimībām, vērts uzmanīgāk izturēties pret iespējamiem simptomiem, censties nepārslogot šos orgānus.

Aprīlī Lauvām nav piemērota saudzīga diēta. Dod priekšroku raupjam malumam (lai būtu ko darīt zobiem un gremošanas sistēmai), vienkāršiem gatavošanas paņēmieniem, nelielam produktu skaitam maltītē.
Jaunava

Jaunavas aprīlī būs uzņēmīgas pret infekcijām, turklāt dažādām. Organisma imunitāte ir pazemināta, tāpēc jāsargās no dažādiem vīrusiem un pat asins saindēšanās. Ņemot vērā traumu iespējamību, jābūt īpaši piesardzīgam.

Tāpat jāsargā dzimumorgāni, jāseko līdzi to veselībai. Kas attiecas uz zālēm, tās vajadzētu lietot tikai tad, kad bez tām nav iespējams iztikt. Profilakses nolūkos ķīmiskus savienojumus neiesaka lietot. Tāpat jāatturas no alkohola lietošanas.
Svari

Lai gan laiks vairs nemaz nav tik auksts, tu riskē nosalt un tādējādi pazemināt organisma aizsargspējas. Un nepatīkamas sekas nebūs ilgi jāgaida, sākot ar saaukstēšanos un beidzot ar neiralģiju un miozītiem. Turklāt šie iekaisumi attīstīsies pakāpeniski, un tas nozīmē, ka pirmajā dienā var būt sajūta, ka nav nemaz tik slikti, bet tas būs maldīgs pieņēmums.

Ja Svariem ir kādas problēmas ar asinsspiedienu, aprīlī iespējamas hipertonijas lēkmes. Ja tev vairāk raksturīgs pazemināts asinsspiediens, tas var vienkārši paaugstināties līdz normai.
Skorpions

Ir tāds teiciens: “Visas slimības rodas galvā.” Aprīlī šie vārdi pilnībā attieksies uz Skorpiona zīmē dzimušajiem. Piemēram, tu vari pats sev noteikt nopietnāku diagnozi nekā ir patiesībā. Un ar laiku šie simptomi tiešām parādīsies!

Turklāt vispārējo stāvokli ietekmēs spiediena svārstības galvā vai galvas smadzeņu asinsvadu spazmas.

Starp citu, smadzeņu darbība var izraisīt arī kuņģa spazmas un vemšanu.

Aprīlī Skorpioniem ieteicams lietot kādus līdzekļus aknu darbības profilaksei un organisma attīrīšanai mājas apstākļos.
Tāpat var ķerties pie zobu ārstēšanas, kas, starp citu, var ievilkties, jo gaidāmas vairākas vizītes pie stomatologa.
Strēlnieks

Aprīlī vari pieņemties svarā un apjomā, turklāt samērā ātri. Ja laikus to pamanīsi, ātri spēsi arī no liekā svara atbrīvoties. Visticamāk, šī pieņemšanās svarā būs reakcija uz stresu.

Svariem problemātiskā vieta aprīlī būs plaušas un elpceļi. No iesnām, visticamāk, tā arī neizdosies atbrīvoties, bet ar visu pārējo tiksi galā.
Būs nosliece uz krampjiem, tu pat sevi vari pieķert, nekontrolēti sakožot žokļus vai sažņaudzot rokas. Var rasties arī problēmas ar nagiem, tie būs mīksti un lūstoši vai slāņosies.
Mežāzis

Ja tavos plānos ir atbrīvoties no liekā svara, aprīlī ar to nodarboties nav jēgas. Tievēšana izraisīs virkni saslimšanu, un organismam nebūs spēka pret tām cīnīties, jo tas būs nodarbināts ar tauku aizsargkārtiņas saglabāšanu, lai gan tajā, starp citu, ir daudz kaitīgu vielu, kas sāks nonākt asinīs, atkal pazeminot aizsargspējas.

Turklāt nebūs viegli izraudzīties optimālo diētu – katrai būs kādi trūkumi.

Aprīlī Mežāžiem jābūt piesardzīgiem ar šķidrumiem (kaut ko vari sajaukt), kā arī jāizturas piesardzīgi ūdenstilpju tuvumā.
Ūdensvīrs

Kopumā aprīlis nesīs vispārēju pašsajūtas uzlabošanos, kā arī pārliecību, ka ar veselību viss kārtībā. Mēnesi vēlams veltīt tam, lai sāktu regulāras sporta nodarbības, kā arī no ēdienkartes svītrotu liekos taukus un ogļhidrātus.

Aprīlī Ūdensvīriem jābūt enerģiskiem, nekas nedrīkst tos “iemidzināt”.

Šajā mēnesī redze tev būs veselības etalons, tāpēc visnotaļ loģiski to pārbaudīt un izdarīt secinājumus tālākai rīcībai. Varētu būt vajadzīga acs dibena papildu izmeklēšana, tieši šobrīd to ir viegli izdarīt, un vari gaidīt precīzu diagnozi.
Zivis

Aprīlī Zivīm iespējamas problēmas ar ādu: var sākties kādas alerģijas vai ekzēmas. Tā iemesls būs nervu stāvoklis un tava reakcija uz to. Turklāt, ja nespēsi atgūt mieru, situācija var pasliktināties.

Nomierinošas zāles ne sevišķi palīdzēs. Daudz lielākā mērā nāksies paļauties uz sevi, atbalsta loku ģimenē vai psihologa palīdzību. Starp citu, saskarsme ar tuviem cilvēkiem nāks par labu. Tu it kā uzlādēsies no viņiem, pat ja arī paziņu veselība nemaz nav tik laba.

 

Avots: Astro-ru.ru

LA.lv