Veselam
Bērni

Stradiņa slimnīcā piedāvās grūtniecības novērošanu vecmātes uzraudzībā0

Foto – agamichal.michalwozniak.eu

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) Prenatālās diagnostikas nodaļa paplašina sniegto pakalpojumu loku un turpmāk piedāvās arī fizioloģiski noritošas grūtniecības novērošanu sertificētas vecmātes uzraudzībā, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Viņa norādīja, ka šī pakalpojuma laikā profesionāli un pieredzējuši speciālisti novēros mazuļa attīstību un sievietes veselību visu grūtniecības periodu.

Pēc Sīles paustā, prenatālās jeb pirms dzimšanas diagnostikas mērķis ir agrīni un precīzi noteikt augļa attīstību un iespējamās problēmas grūtniecības laikā. Stradiņa slimnīcai ir ilglaicīga pieredze grūtniecības novērošanā pacientēm ar nopietnām organisma sistēmu slimībām un grūtniecības sarežģījumiem, un patlaban rastas iespējas veikt arī bez sarežģījumiem noritošas grūtniecības novērošanu.

Kā sacīja Prenatālās diagnostikas nodaļas vadošā ārste ginekoloģe un sertificēta ultrasonogrāfijas speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā Zane Krastiņa, Prenatālās diagnostikas nodaļa apvieno augstākās kvalitātes tehnoloģijas, manipulācijas un speciālistus. Viņa aicina sievietes izmantot iespēju novērot grūtniecību sertificētas vecmātes uzraudzībā un pieredzējušas komandas vadībā centrā.

Sīle informēja, ka pieņemšana uz konsultācijām, kā arī pirmā, otrā un trešā trimestra augļa ultrasonogrāfijas skrīninga izmeklējumiem notiks jaunajā korpusā Sievietes un bērna veselības klīnikas ambulatorajos kabinetos.

LA.lv