Veselam
Sekss

Tantriskie noslēpumi galvu reibinošam seksam 0

Foto-Fotolia

Gaidīšana – atslēga uz jutekliskumu

Mēs dažkārt pārāk steidzamies ar seksu, aizmirstot, cik daudz jaukuma ir pašā gaidīšanā. Mēs tik ļoti koncentrējamies uz mīlēšanos, ka viss, kas nāk pirms tās, šķiet kā tukša laika tērēšana.

Taču patiesībā gaidīšana ir atslēga uz intīmas atmosfēras radīšanu un mūsu jutekliskuma atvēršanu. Gaidīšana nodrošina, ka mīlēšanās sniegs lielāku baudu un ļaus sasniegt mīlas dzīvē jaunus augstumus.

Lai piedzīvotu galvu reibinošu seksuālās tuvības aktu, iedarbinot visas piecas maņas, radi apstākļus, kuros jūs abi ar partneri varēsiet pilnībā nodoties baudas gūšanai un saņemšanai.

Kā tas darāms, stāsta pasaulē pazīstamākā tantras eksperte Psalma Isadora.

Vizuālā noskaņa

Iztīri savu guļamistabu, izslauki arī putekļus arī zem gultas. Tīra vieta ir svēta vieta, kurā mīlētājiem fiziski satuvināties.

Iededz sveces, lai radītu maigu gaismu un mieru.

Iedomājies pēdējo reizi, kad tu redzēji brīnišķīgu saulrietu – atceries, cik transcendentāls bija tā mirdzums. Vai atsauc atmiņā, cik relaksējoši bija vērot ugunskura liesmas un iegrimt to maigajā valdzinājumā.

Ielūkojies partnera acīs un izbaudiet gaidīšanas brīdi pirms tuvības.

Smaržas un garšas

Foto: Shutterstock.com

Noliec uz nakts skapīša šokolādi. Kad jūs sākat intīmo procesu, pasmaržojiet šokolādi, izbaudot tās pavedinošo aromātu. 45 reizes dziļi ievelc elpu un tu sajutīsi, kā izdalās siekalas.

Pēc tam šokolādes gabaliņu uzliec uz mēles galiņa un maigi to sūkā. Izbaudi krēmveida, zīdaino un juteklisko šokolādes struktūru uz savām mīkstajām mitrajām lūpām. 35 reizes ievelc elpu, lai izbaudītu sajūtas visā pilnībā.

Tā vietā, lai steigtos ar seksuālo aktu, patiešām sagatavojies fiziski un uzbudinies. Tikai pēc tam sāciet skūpstīties un glāstīt viens otru no galvas līdz kājām.

Skaņas

Izslēdz televizoru, mobilo tālruni un visas elektroniskās ierīces, kas neveicina nomierinošu atmosfēru – tas palīdzēs jums fokusēties vienam uz otru un precīzāk nolasīt ķermeņa valodu.

Lai to izdarītu, atskaņojiet ritmiskas skaņas, piemēram, izohroniskos toņus – tie pamodina kundalīni – seksuālo enerģiju un iekšējo kaisli.

Skaņas, ko izdosi pati, ir vienlīdz iekvēlinošas. Kad tu izmanto šokolādes gabaliņu kā juteklisku instrumentu, neklusē. Izdod skaņas “mmm, mmm” tik daudz reižu it kā ēstu īpaši gardu kūku. Vibrācijas, ko tu radīsi ar šo skaņu, vēl vairāk noskaņos mīlas aktam.

Pieskārieni

Noliec pie gultas savu iecienītāko masāžas eļļu. Vari pievienot tai dažus rožu eļļas pilienus, kas atvērs sirds čakru mīlēšanās aktam.

Šī sajūta ir tik spēcīga, ka maigs pieskāriens tava mīļotā ķermenim un tā glāstīšana ar pirkstu galiem var izraisīt daudzus pilnus ķermeņa orgasmus.

Saistītie raksti

Tas ir brīnišķīgs veids, ka komunicēt ar savu partneri. Smadzenes un ķermenis pastāvīgi sūta signālus uz priekšu un atpakaļ, un kad ķermenis tiek glāstīts erotiskā, lēnā un maigā veidā, tas nodod vēstījumu, kas ļauj izdalīties hormoniem, kuri palīdz mums izjust baudu un laimi.

Kad tu praktizē pieskārienus un masāžu, tas tevi un partneri satuvina dziļākā līmenī un nostiprina jūsu abpusējo saikni. Tu ne tikai iesaisties lieliskā seksuālajā pieredzē. Šī seksuālā enerģija tevī tagad ir kā radoša degviela visam, kas norisinās tavā dzīvē.

 

Avots: mindbodygreen.com

LA.lv