Veselam
Testi

Tests 1 minūtei. Pasaki, ko pirmo ieraudzīji attēlā, un uzzini daudz jauna!0

Ko ieraudzīji pirmo?

Galvenajā attēlā redzami septiņi dzīvnieki. Ne visi var atrast tos uzreiz, bet ilgākā laika posmā tas noteikti izdotos. Šī testa savdabība ir ātrumā: vēro attēlu ne ilgāk par minūti un izdari savu izvēli – ko pirmo ieraudzīji, tāda arī būs pareizā atbilde, kas var pateikt diezgan daudz par cilvēka personību.

Protams, minūtes laikā vari pamanīt vairāk par vienu dzīvnieku, tāpēc piefiksē atbildes, lai varētu pārbaudīt, kādā kārtībā “attēli parādījās”. Starp citu, tieši tas liecina, cik izteikta tevī ir katra no zemāk aprakstītajām īpašībām.
Nevilcinies un izvēlies savu atbildi!

Putns


Ja pirmo pamanīji putnu, tas liecina par tavu spilgto, neparasto raksturu. Tev patīk būt uzmanības centrā, bet tavas emocijas var bieži mainīties.

Krabis


Krabi jeb vēzi labajā attēla stūrī pirmo saskata noslēgti cilvēki. Ja tu to ieraudzīji pirmo vai vienu no pirmajiem, tu, visticamāk, esi kautrīgs un neizlēmīgs cilvēks.

Zirgs


Ja pirmo ievēroji zirgu, tas nozīmē, ka esi brīvību mīloša un neatkarīga personība!

Kucēns


Zīmējumā attēlotais kucēns liecina par cilvēka labsirdīgumu un gādīgumu. Turklāt cilvēki, kas to ievēro, dzīvē nav viegla ceļa meklētāji un bieži uzsit punus. Tomēr pat rūgta pieredze viņiem nāk par labu.

Pīlēni


Pīlēni liecina par pacietību un līdzjūtību. Ja spēji tos ātri atrast, tas nozīmē, ka vienmēr esi gatavs pasniegt roku tuvākajam, neprasot par to neko pretī.

Delfīns


Delfīnu spējot saskatīt tikai radoši cilvēki. Ja ieraudzīji to pirmo vai vienu no pirmajiem, tas liecina, ka tev ir lieliski attīstīta
smadzeņu labā puslode, kas atbild par radošajām spējām.

Lācis


Lai gan lācis atrodas pašā attēla centrā, to atrast spēs ne visi. Bet visvieglāk to paveiks cilvēki, kas ir dzimuši līderi!
Pārsteidzoši, cik daudz vienkāršs zīmējums var pastāstīt par cilvēka raksturu! Pārbaudi arī savus draugus, piedāvājot katram iziet šo aizraujošo un ātro testiņu.

LA.lv