Veselam
Testi

TESTS: Asociācijas atklās tev vairāk par attiecībām0

Foto – pexels.com

Iedomājies, ka pamosties brīnišķīgā saulainā rītā, pa debesīm peld balti pūku mākoņi, tev sejā ir smaids, jo šodien nekur nav jāsteidzas un ilgi gaidītā brīvdiena tikko kā sākusies. Pēkšņi pie durvīm zvana. Kāds pārsteigums! Uz sliekšņa stāv divi dzīvnieki – vēstneši un katram no tiem ir tev kāds pareģojums. Viens no tiem paredz tev laimi un veiksmi, bet otrs – bēdas un nelaimi. Izvēlies divus sarakstā esošos dzīvniekus un pasaki, kurš no tiem atnesa labo vēsti un kurš – slikto:

1. Suns
2. Tīģeris
3. Papagailis
4. Aita
5. Bruņurupucis

Testa atslēga:

Mūsu nākotne lielā mērā atkarīga no partnera izvēles attiecībās. Katrs iepriekš minētais dzīvnieks zemapziņas līmenī saistīts ar noteiktām cilvēku īpašībām. Tieši tāpēc šis tests tik precīzi pateiks, kādas īpašības tev pretējā dzimumā patīk un kuras, gluži pretēji, iedveš nemieru un atgrūž.

Suns

Ja šis pastnieks atnesa labas ziņas, tad pretējā dzimumā visvairāk tevi piesaista uzticība, pieķeršanās, tas, ka uz partneri var paļauties un viņa spēja dāvāt tev daudz mīlestības.

Ja suns atnesa vēsti par nepatikšanām – tev nepatīk tie, kuri ir atkarīgi no citu viedokļa, visādā veidā cenšas izpatikt un iepatikties visiem.

Tīģeris

Laba prognoze – tev patīk pašpārliecināti, valdonīgi cilvēki, kuri cenšas sasniegt visas iespējamās virsotnes.

Sliktas ziņas – tevi baida jau doma par to, ka blakus varētu būt despotisks, augstprātīgs tirāns, kurš uzskatīs, ka viņam vienmēr taisnība. Viņš ir iedomīgs un dusmotos pie mazākā mēģinājuma viņam ko aizrādīt vai lūgt palīdzību mājas darbos.

Papagailis

Ja putns atnesa labas ziņas, tas nozīmē, ka tev patīk tie, kam pēc vārda kabatā nav jāmeklē, ir laba humora izjūta, ienīst garlaicību un vienmuļību.

Ja atnesa sliktas ziņas – sliņķi, slaisti, tie, kas bez apstājas pļāpā par niekiem tev izraisa akūtu alerģiju un skumjas.

Aita

Labas ziņas – labsirdīgs, gādīgs, maigs un sirsnīgs cilvēks – tieši tāds tev patiešām nepieciešams.
Prognozē nepatikšanas – garlaicīgs mājās sēdētājs, kuru interesē tikai vakariņas un biedē jebkādas izmaiņas – tavs ļaunākais murgs.

Bruņurupucis

Ja viņš atnesa vēsti par panākumiem – tevi piesaista uzticami, nopietni cilvēki, uz kuriem var paļauties. Par šiem cilvēkiem saka: “Es aiz viņa esmu kā aiz akmens sienas.”

Ja rāpulis atnesa jaunumus par problēmām, tevi visvairāk kaitina gausi un lēni domājoši čammas, kuriem anekdote jāpastāsta trīs reizes, lai viņu sejā parādītos smaida atblāzma.

 

Avots: style.news.am

LA.lv