Veselam
Testi

TESTS: Burvju durvis. Atklāj savu patieso attieksmi pret būtiskām dzīves sfērām 0

Foto no personīgā arhīva

Piedāvājam jums ieskatīties aiz burvju durvīm. Kur tās ved, zināt tikai jūs, pareizāk sakot, jūsu zemapziņa.

Un tā, iekārtojieties ērtāk un esiet gatavi kādu laiku veltīt sev. Iedomājieties sevi, ieejot pa baltām durvīm. Kādas tās ir – kā izskatās, kur atrodas? No kāda materiāla durvis darinātas? Vai jums tās bija viegli atvērt? Un, galu galā – kas ir aiz durvīm? Kādi apstākļi, vai jūtaties tur komfortabli? Vai tur ir cilvēki vai dzīvnieki, vai pasakaini radījumi? Ja ir, vai viņi jums patīk vai varbūt biedē? Centieties atbildēt uz jautājumiem iespējami niansēti. Ļaujiet nākt tēliem un veidoliem no zemapziņas – iespējams, tā jums atnesīs vērtīgu informāciju.

Pēc baltajām durvīm, neieskatoties testa atbildēs, pēc kārtas ejiet caur:

  • Zilām durvīm
  • Ceriņkrāsas durvīm
  • Melnām durvīm
  • Sarkanām durvīm
  • Zaļām durvīm

Iedomājieties, izejot katrai no tām, apstākļus un vidi aiz tām. Kur jums patika vislabāk? Kur jūs vēlētos atgriezties un kur – ne?

Skatieties testa skaidrojumu!

Atslēga, kas “atslēdz” visas durvis

Psihologi uzskata, ka katra no durvīm atbilst noteiktai dzīves sfērai.

Baltās durvis liecina, kā jūs uztveriet nāvi, zilās stāsta par jūsu attieksmi pret bērnību, ceriņkrāsas – pret reliģiju, mistiku un neikdienišķo, melnā – pret seksu, sarkanā – tas ir jūsu radošums, zaļā – attiecības ar draugiem.

Testa skaidrojumam jāpieiet radoši. Labāk pievērst uzmanību ne tik daudz detaļām kā sajūtām, kas rodas aiz katrām no durvīm. Vai jūs jutāties atslābināti vai, tieši pretēji, saspringti? Vai bija interesanti vai garlaicīgi? Priecīgi vai skumīgi? U.t.t.

Liela nozīme ir cilvēkiem, dzīvniekiem un citiem radījumiem, ko satieciet aiz durvīm. Vai viņi jums ir pazīstami vai nē, vai jūs ar viņiem jutāties komfortabli?

Piemēram, varbūt aiz baltām durvīm jūs iedomājāties slimnīcas palātu (tāds variants sastopams visbiežāk). Protams, slimnīca reti kuru sajūsmina, bet tajā pašā laikā sajūtas aiz durvīm var būt dažādas – no miera līdz pat paniskām bailēm vai pretestības. Citi aiz baltajām durvīm satiek mirušos radiniekus vai pat eņģeļus.

Daudzi uzskata par pašām patīkamākajām sajūtām tās, kas ir aiz zilajām durvīm. Tas apliecina, ka bieži vien bērnība ir laimīgākais cilvēka dzīves periods.

Infantili cilvēki, neatkarībā no vecuma, par zilajām durvīm saka: “Aiz tā es dzīvoju!”.

Materiāli noskaņotie un ateisti, kā likums, nespēj iedomāties, kas notiek aiz lillā durvīm vai arī iztēlojas, ka aiz tām ir mītiski radījumi (“tās visas ir pasaciņas”). Noslēgti ļaudis aiz zaļām durvīm nereti paliek vienatnē.

Protams, šis tests nepretendē uz pilnīgu objektivitāti, bet, kā atzīmē tie, kas to ir piedzīvojuši, ka “tajā kaut kas ir”.

 

Avots: lilium-center.ru

LA.lv