Veselam
Testi

TESTS: Dzīvnieks, kuru tu ieraugi pirmo, parāda tavas rakstura īpatnības2

Cilvēkus nereti mēdz salīdzināt ar dzīvniekiem, un sava daļa patiesības tur ir.

Šajā testā piedāvājam paspēlēties ar domu, kāds dzīvnieks varētu visvairāk atbilst jūsu rakstura īpašībām.

Paskatieties attēlā un pirmais dzīvnieks, kuru tur ieraudzīsiet, daudz ko izteiks par jūsu raksturu.

Čūska

Ja kā pirmo ieraudzījāt čūsku, tas norāda, ka jūs esat interesanta personība. Jūs esat lielisks asa prāta, vēsa aprēķina un karstas sirds apvienojums. Jūs vienmēr spējat kontrolēt emocijas. Ja visiem piemistu tāda iekšēja harmonija kā jums, tad mūsu pasaule būtu daudz labāka vieta.

Sikspārnis

Esat pietiekami stipra un ar gribasspēku apveltīta personība. Spējat pieņemt lēmumus un visas lietas novedat līdz galam. Cilvēki gan mēdz jūs uzskatīt par aukstu un bez emocijām. Taču jūsu tuvākie draugi zina, ka esat atsaucīgs un iejūtīgs cilvēks. Jūs jūtat citu cilvēku emocijas.

Lauva

Šis dzīvnieks raksturo pašpietiekamu un neatkarīgu cilvēku. Jūs vienmēr sekojat savas sirds aicinājumam. Jums nepatīk, ka jūs ierobežo, un jūs esat cilvēks ar plašiem uzskatiem. Līdera īpašības ļauj jums sasniegt daudzas virsotnes. Daudzi apskauž to, kā jums izdodas īstenot savus plānus.

Tīģeris

Jums ir acs uz visām smalkākajām detaļām, un jūs mākat klausīties. Jūs nekad nenosodāt, tikai paužat savu viedokli. Tādēļ esat iemantojis daudzu cilvēku cieņu. Jums ir laba un atsaucīga sirds. Jūs cenšaties nekad neiesaistīties baumās un aprunāšanā.

Vilks

Jums ir dabas dots talants risināt visgrūtākās problēmas. Nav tādas situācijas, no kuras jūs nevarētu atrast izeju. Turklāt jūs arī palīdzat citiem, un jūsu padomi ir patiešām noderīgi. Uz jebkuru situāciju jūs spējat paraudzīties no dažādiem skatapunktiem un ar skaidru skatu.

Pūce

Esat dzimis līderis. Jūs spējat iedvesmot ļaudis sev apkārt. Daudzi no jums ietekmējas. Jūs neciešat ierobežojumus un kontroli, kas liedz jums attīstīties. Darīsiet jebko, lai izrautos no važām un sekotu savam mērķim.

Suns

Labestība un miermīlīgums ir divas galvenās jūsu rakstura īpašības. Jūs gandrīz nekad un nevienam neatsakāt savu palīdzību. Cilvēki jūt jūsu labestību un tiecas pie jums. Jo tādus unikālus eksemplārus mūsdienās tik bieži nemaz nesatikt.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv