Veselam
Testi

TESTS: Ieraugi sava rakstura atspulgu0

Atkarībā no tā, ko pirmo ieraudzīsiet šajā visnotaļ jaukajā attēlā, varēsiet spriest par sava rakstura stiprajām pusēm.

Meitene

Jūs esat vienmēr pārliecināts par sevi, visas situācijās spējat valdīt pār savām jūtām. Neviens svešinieks neko neuzzinās par jūsu privāto dzīvi. Jūs esat ļoti izvēlīgs sava partnera izvēlē un uzstādāt pārāk augstas prasības. Jūsu pārāk augstā pašvērtējuma dēļ jums ir grūti izveidot attiecības pat ar cilvēku, kurš jums tiešām patīk. Jūs esat ļoti mērķtiecīgs un spējat sasniegt savus mērķus.

Putns

Noslēpumainība ir galvenā jūs raksturojošā īpašība. Jūs neielaižat savā dvēselē svešus. Vienlaikus jūs ļoti augstu vērtējat godīgumu un vienmēr esat gatavs to aizstāvēt līdz pēdējam. Jūs labi pārvaldāt savas emocijas un gūstat pašapliecinājumu, arvien augstāk kāpjot pa karjeras kāpnēm. Esat ļoti prasīgs pret savu izredzēto, bet vienlaikus nedodat atlaides arī sev. Jūs esat neatkarīga personība, ko nav iespējams kontrolēt.

Meldri

Jums ir raksturīgs risks un drosme mesties vistrakākajos eksperimentos, ja vien tas palīdz sasniegt jūsu iecerēto mērķi. Ar jums nav iespējams cīnīties, jo esat stipras gribas cilvēks. Jums piemīt arī kaislīgums un vajadzība sevi izrādīt, tāpēc parasti nonākat uzmanības centrā. Jums patīk draudzēties un iepazīties ar cilvēkiem. Esat lepns un apzināties savu vērtību, bet grūtā brīdī nevienam neatsakāt palīdzību.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv