Veselam
Testi

TESTS: Kāds kaķis no jums iznāktu0

Foto no formulalubvi.com/

Izvēlies ķepiņu!

Kāpēc cilvēki tik ļoti mīl kaķus, kādēļ gatavi par viņiem runāt un skatīties uz viņiem bezgalīgi? Droši vien tāpēc, ka viņi ir ļoti mīlīgi un graciozi un klausīties viņu murrāšanā ir īsta bauda. Bet varbūt kaķi ir kāds veidols, pēc kā cilvēki tiecas, jo kaķu dzīve labi saskan ar mūsdienu dzīves tendencēm? Šajā testā varat uzzināt, kāds kaķis jūs būtu. Izvēlieties ķepiņu un atklājiet to!

1.kaķis. Filozofs

Viņa mīļākā nodarbošanās ir izzināt apkārtējo pasauli un spriest par pasaules kārtību. Viņš ir ļoti noslēpumains, daudz zina un prot sniegt viedu padomu.

2.kaķis. Jaukais

Viņš ir pievilcīgs un apburošs, bez uzmanības apliecinājumiem nepaliek ne minūti. Viņam patīk nogāzt vāzes – nevis ar mērķi kaitēt, bet lai paņemtu visas puķes un aiznestu iemīļotajiem.

3.kaķis. „Es neesmu vainīgs”

Viņam ļoti patīk sastrādāt brīnumlietas, bet savā rīcībā nekad neatzīsies, kaut sienā ar galvu skrien. Prot iežēlināt ar savām lielajām un spožajām acīm.

4.kaķis. Gardēdis.

Viņam patīk labi paēst, ļoti izvēlīgs: ja desiņu, tad pašu izsmalcinātāko, ja zivi – tikai rūpīgi sagrieztu.

5.kaķis. Aktieris

Viņam patīk spēlēties un jautroties. Rāda dažādus trikus, nevar dzīvot bez uzmanības. Iedomīgs un ļoti apburošs.

6.kaķis. „Es te esmu pats galvenais”

Visādos veidos parāda, ka ir līderis un saimnieks un ir gatavs ar nagiem mesties virsū tam, kurš to neatzīst. Mīl pielūgsmi zivs vai krējumiņa veidā, ļoti prasīgs pret citiem.

7.kaķis. Cīnītājs

Nekad neļauj sevi apvainot un vienmēr spēj par sevi pastāvēt. Labs sargs, uzticams aizstāvis, prasmīgs pēddzinis.

 

Avots: formulalubvi.com

LA.lv