Veselam
Testi

TESTS: Tas, kā tu parasti sēdi, atklāj daudz par tavu personību0

Tests no liveinternet.ru

Ķermeņa valoda par mums var pastāstīt daudz. Vai zināt, ka jūsu biežāk ieņemtā ķermeņa poza atklāj daudz par jūsu personību. Vismaz tā uzskata psihologi.

Aplūkojiet piecas kāju pozas un izvēlieties, kādu jūs ieņemat biežāk.

A

Jūs domājat, ka problēmu noliegšana liks tām pazust. Diemžēl tas nav tas labākais ceļš. Drīzāk šādā veidā jūs savas problēmas nodosiet kādam citam.

Ar jums ir viegli saprasties, jūs esat interesants, radošs, apburošs cilvēks.  Laiku pa laikam jūs domājat un saprotat savu vārdu jēgu tikai pēc tam, kad viss jau pateikts.

B

Jums ir spilgta iztēle. Jūs esat pilns labu un jaunu ideju, kuras cilvēki novērtē. Jums patīk ceļot un rast jaunus draugus. Jūs nebaidaties sākt visu no jauna, ja ar kaut ko esat neapmierināti. Vēl vairāk – jus nekad netērējat laiku attiecībām, kuras nedara jūs laimīgus.

C

Jums svarīgākais ir komforts. Kad jūs vēlaties kaut ko nopirkt, jūs parasti domājat par to vairākas dienas un izdariet pareizu izvēli. Jūs vēlaties, lai viss būtu ideāli un gludi. Kad nonākat līdz izvēlei – apgērba, apavu, parfimērijas vai mēbeļu, jūs esat ļoti izvēlīgs.

Jūs esat nekārtīgs, bet zināt, kā strādāt sliktā vidē. Jums ir grūtības fokusēties.

D

Jums nepatīk kavēt un netīk, ja kavē arī citi. Jūs esat gudrs un ievainojams. Jums nepatīk strīdēties un jūs izjūtat diskomfortu, pārāk izrādot emocijas publiski.

Skūpsts jums ir kaut kas intīms un jums nepatīk skūpstīties, citiem redzot. Jūs esat atvērti un mīlat izteikt savas jūtas. Laiu pa laikam jūs varat būt nedaudz rupji.

Jūsu mājas ir templis, kur jūs varat pilnībā atslābināties.

Jums ir grūti pieņemt kritimu, jo jūs uzskatāt, ka tas ir uzbrukums, tādēļ jūs uzreiz aizstāvaties.

E

Jūs nekad nesteidzaties un uzskatāt, ka visam ir savs laiks. Jūs esat stūrgalvīgi un uzstājīgi, nepadodieties, līdz nesasniedzat savu mērķi.

Jums ir svarīga jūsu āriene un jūs esat gatavi pielikt daudz pūles, lai izskatītos pēc iespējas labāk. Tomēr tā var būt zīme par zemu pašpārliecinātību. Jums arī ir grūti pieņemt kritiku.

 

Avots: liveinternet.ru

LA.lv