Veselam
Testi

TESTS: Vai atrodies bīstamās attiecībās0

Foto – Shutterstock

Vai atpazīsti vardarbību attiecībās?

Atbildi uz jautājumiem.

 

Neesi vienaldzīgs pret vardarbību un ziņo par to!

Vardarbība ģimenē var izpausties ne tikai fiziski, bet gan arī emocionāli, ekonomiski un seksuāli, tādēļ to ne vienmēr var atpazīt uzreiz!

Eiropas Savienības līdzfinansētā starpnozaru projekta “Soli tuvāk: Kopienas vienotā atbilde uz vardarbību pret sievietēm gadījumiem”, kura mērķis ir mazināt vardarbību pret sievietēm gadījumus un iedrošināt cietušos vērsties pēc palīdzības, ietvaros ir izstrādāti divi informatīvie materiāli, kas būs noderīgs palīgs ne tikai vardarbībā cietušajiem, bet arī līdzcilvēkiem gan vardarbīgu situāciju atpazīšanā, gan palīdzības meklēšanā.

 

Kur meklēt palīdzību?

 

Valsts policija aicina līdzcilvēkus nebūt vienaldzīgiem un ziņot par esošu vardarbību ģimenē, kā arī sniegt palīdzīgu roku brīdī, kad tas ir visvairāk vajadzīgs!

Eiropas Savienības līdzfinansēto starpnozaru projektu “Soli tuvāk: Kopienas vienotā atbilde uz vardarbību pret sievietēm gadījumiem” īsteno Labklājības ministrija sadarbībā ar Valsts policiju un biedrību “Centrs Marta”, kā arī Tieslietu ministriju un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju.

LA.lv