Veselam
Sekss

Tīrā jautrība – kas jāzina par seksu dušā?0

Foto – Shutterstock

Teksts – Estere Jansone

Izmēģināt kaut ko jaunu seksā vienmēr ir satraucoši. Vairums izmēģinājumu sniegs patīkamus pārsteigumus, taču tikpat daudz “jaunumu” var noiet greizi, tostarp, sekss dušā – šim piedzīvojumam būs jāsagatavojas un jāpiecieš dažas neērtības.

Jau ideja vien par seksu dušā ir elpu aizraujoša – silts ūdens, tvaiks, kaili, ar dušas želeju noklāti ķermeņi un skūpsti. Skan lieliski, bet šī kaislīgā ūdens procedūra nereti mijas ar dažādiem komiskiem un arī ne visai patīkamiem starpgadījumiem – sākot no paslīdēšanas, ziepju iekļūšanas acīs līdz sāpīgam kritienam ārā no dušas kopā ar norautu dušas aizkaru. Lai viss noritētu kā nākas, ņem vērā šos ieteikumus!

1. Vispirms padomā par drošību

Šoreiz gan ne par kontracepciju, bet gan tavu, gan tava partnera vispārējo drošību. Dušas un slapjas flīzes ir īpaši slīdošas virsmas, aiz kurām paslīdot, labākajā gadījumā zilumi ir garantēti. Žurnāla “Life Hacker” autore Vanesa Marina iesaka – pirms vispār plāno partnerim ierosināt aktivitātes dušā, parūpējies par paklājiņiem un neslīdošām virsmām. Iegādājies gumijas paklājiņu, ko ieklāt dušas paliktnī un paklāju, ko uzklāt uz grīdas flīzēm. Ja tava duša nav aprīkota ar rokturi, būtu vēlams tādu piestiprināt – izpriecu laikā dušas sienas kļūs slapjas un slidenas, tāpēc ar plaukstām pieturēties tikai pie sienām ir visai riskanti.

2. Aizmirsti par prezervatīviem!

Ja abi ar partneri esat izlēmuši par labu seksam dušā, no prezervatīviem nāksies izvairīties un izdomāt kādu citu kontracepcijas metodi. Seksa terapeits Deivids Jarians skaidro, ka ūdenī prezervatīvi slīdēs nost no locekļa un bojāsies. Ja tomēr bez prezervatīva nevēlies nodarboties ar seksu, nāksies doties meklējumos pēc prezervatīviem, kuri ūdenī nebojājas – tādi ir, bet ne visi.

3. Ūdens nav lubrikants

Lai arī cik dīvaini tas nebūtu – ūdens, kas padara virsmas slīdošas, kā lubrikants sagādās vilšanos. Tieši pretēji – tas aizskalos sievietes vaginālos izdalījumus un padarīs maksti sausu vai lipīgu. Seksa terapeite Kārena Stuarte uzsver – lai no tā izvairītos, neļauj tekošajam ūdenim nonākt uz dzimumorgāniem. Vēl viena milzīga kļūda ir lubrikanta aizstāšana ar ziepēm vai dušas želeju – tas ļoti kairinās abu partneru dzimumorgānus un var veicināt iekaisumos. Tā vietā iegādājieties lubrikantus, kas ražoti uz ūdens bāzes – tos pavisam noteikti vari izmantot arī ūdens izpriecās.

4. Dariet to stāvus

Seksam dušā nav diez ko daudz pozu variācijas, ja vien neesi iespaidīga izmēra dušas īpašnieks. Seksa terapeits Deivids Jarians iesaka izvēlēties pozu, kurā abi ar partneri esat pavērsti vienā virzienā un abi pieturaties pie dušas roktura. Bet ja izvēlaties būt vērsti vienam pret otru, nāksies padomāt, kur likt kājas. Ņem vērā, ka dušas malas un dušas paliktņa pacēlums ir noklāti ar ūdeni un slīdēs ne pa jokam, tāpēc tas var būt nedroši. Jāņem vērā, ka sekss dušā ir izaicinājums tiem pāriem, kuru auguma garumi krasi atšķiras – ja vīrietis ir, piemēram, 190 cm garš, bet sieviete – 160 cm, tad vienvirziena poza nederēs. Arī stāvēšana uz dušas malām būs īpaši bīstama – šādā gadījumā ieteicamā poza ir stāvēšana vienam pret otru un partnerei būs jāatbalsta viena kāja uz dušas paliktņa paaugstinājuma un stingri jāturas pie dušas roktura.

5. Orālais sekss dušā ir viduslaiku spīdzināšana

Žurnāliste Džidžī Engla žurnālam “Elite Daily” raksta, ka cietās flīzes vai dušas paliktņa virsma būs īsts pārdzīvojums ceļiem, nerunājot par ūdeni, kas tek acīs un mutē. Šo izpriecu labāk pataupi guļamistabai.

6. Vienam no jums būs auksti

Dušas parasti ir paredzētas vienai personai, tāpēc, visticamāk, kāds no jums būs ārpus siltās ūdens strūklas. Kamēr vienu konstanti sildīs dušas ūdens, otrs būs slapjš un atradīsies ārpus dušas strūklas. “Elite Daily” žurnāliste Džidžī Engla uzsver, lai sekss dušā beigu beigās neizrādītos patīkams pasākums tikai vienam partnerim, ik pa brīdim nomainiet pozu tā, lai arī otrs dabūtu pasildīties zem ūdens.

7. Dariet to ātri

Ātrais sekss dušā būs kaislīgāks un radīs intensīvākas sajūtas nekā, ja šo procesu paildzināsiet – tā iesaka žurnāla “Life Hacker” autore Vanesa Marina. Ja sekss dušā būs ieildzis, drīz vien abi iedzīvosieties sāpošos muskuļos, nerunājot par sačokurojušos pirkstu ādu un sakairināto ķermeņa ādu no ziepēm un dušas želejas. Turklāt jāņem vērā, ka ilgs sekss dušā mēneša beigās liks par sevi manīt arī ūdens rēķinā.

8. Svīšana arī dušā

Sekss nereti ir pielīdzināms kardio treniņam un tas ir pavisam normāli, ja tā laikā abi ar partneri svīstat. Savukārt, ja seksa rotaļas ir pārvietotas uz dušu, daudzi pat neaizdomājas, ka zem tekošā ūdens var nosvīst. Seksa terapeits Deivids Jarians uzsver, ka arī duša nav izņēmums svīšanai, turklāt, klāt ķermeņa svīšanai nāk arī ūdens tvaiks, kas samitrina ādu divtik vairāk. Līdz ko beidziet nodarbes dušā, neaizmirstiet pēc tam noskaloties!

9. Sekss dušā mēnešreižu laikā

Vairums sievietes šajās dienās izvairās no seksa. Pirmkārt, jau tāpēc vien, ka nevēlamies nosmērēt gultasveļu, matraci un partneri. Otrkārt, šajās dienās ir lielāka iespēja iedzīvoties kādās infekcijās – tā apgalvo seksa terapeits Īans Kerners, žurnāla “Men’s Health” eksperts. Duša ir lieliska alternatīva, ja tomēr šajās dienās partnere vēlas nedaudz padraiskoties – izdalījumi un netīrumi turpat uz vietas tiek aizskaloti. Taču liec aiz auss – ja dariet to īpašajās dienās, pavisam noteikti nelietojiet ziepes.

10. Izmantojiet dušu priekšspēlei

Daudziem sekss dušā sagādā tik daudz neērtības, ka ir gandrīz neiespējami šo spēli izbeigt, piemēram, seksa laikā nepārtraukti domā, kā nepaslīdēt vai kā sasildīties. Amerikāņu seksa terapeits Deivids Jarians iesaka tā vietā izmantot dušu kā vietu priekšspēlei – nomazgā otru, sniedz masāžu, glāsti, skūpsti, ļauj partnerim tevi apčubināt un saziepēt no galvas līdz kājām. Tiklīdz būsiet noskalojušies, būsiet pie reizes arī pamatīgi uzbudinājušies un sekss gultā būs vienreizējs!

 

Avoti: womenshealthmag.comlifehacker.comelitedaily.com

LA.lv