Veselam
Netradicionāli

Kāpēc rodas dzemdes kakla erozija. Garīgs skatījums 1

Foto – Shutterstock.com

Ārste N. Volkova savā grāmatā “Populārā psihoginekoloģija” raksta:
Dzemdes kakla erozija. Katra sieviete zina – ja radusies erozija, to vajag “piededzināt”. Taču iedomājies, ja jums ir gripa un iesnas. Jūs vēršaties pie ārsta un viņš piedāvā jums piededzināt degunu, lai pārietu iesnas… Erozija tāpat ir tikai simptoms olnīcu nekārtībām, nevis patstāvīga slimība… Ginekoloģiskajā praksē katrai otrajai pacientei ar dzemdes miomu piecus desmit gadus atpakaļ ir piededzināta erozija… Tātad simptomu likvidēja, bet iemesls turpināja darboties, izsaucot dzemdes saslimšanu.

Psiholoģiskie erozijas rašanās iemesli ir, pirmkārt, aizvainojums pret tuvākajiem vīriešiem: vīru, tēvu vai brāli. Galvenā sakne aizvainojumam ir jūsu gaidas no dzīves. Mīļākie šādu sieviešu vārdi ir “jādara”, “pienākums”, “kā viņš t ā var”! Steidzami mainiet uzstādījumus uz pozitīviem! Sakiet sev labāk: “tādas vīrieša psihes īpatnības” vai “vīram ir tiesības…” Tas palīdzēs mazināt savas gaidas un jūs beigsiet uzkrāj aizvainojumus. Uzlabojiet attiecības un viens otra izpratni – tas uzlabos veselību un atjaunos olnīcu darbību, un izdziedinās eroziju 2-3 menstruālo ciklu laikā.

Gadījums no prakses. Polīna, 25 gadi, mājsaimniece, vērsās pie manis ar sūdzībām par eroziju, kas radusies gadu pēc aborta. Viņa izgāja vairākus konservatīvās ārstniecības kursus, bez labu rezultātu nebija. Viņa bija piedāvāta psiholoģiskā konsultēšanās, uz ko viņa neapdomīgi paraustīja plecus: “Nesaprotu, kāds ar to te sakars…” Tomēr iemācoties piedot sev aiz aizvainojumus pret savu vīru, ar kuru viņa bija šķiršanās procesā, sieviete pēc trim mēnešiem saņēma “dāvanu” no sevis pašas – erozija pilnība sadzija.

Ārsts Valērijs Siņeļņikovs savā grāmatā “Iemīli savu slimību” raksta par iespējamiem metafiziskiem dzemdes saslimšanas iemesliem.

Mūsdienīgā medicīna tā vietā, lai ārstētu, piedāvā erozijas piededzināšanu, iedzenot slimību vēl dziļāk. Es esmu ievērojis, ka 90% sieviešu ar dzemdes audzējiem agrāk ir bijusi dzemdes kakla erozija, kas ir piededzināta. Tātad – cīnījās ar slimības sekām. Taču jālikvidē iemesli – jāmaina uzvedība un domas attiecībā pret vīriešiem.

– Nu kā man nejusties ievainotai, – žēlojas sieviete, kurai nesen sākās izdalījumi saistībā ar dzemdes kakla eroziju. – Vīrs visu laiku komandē vai arī es esmu dežūrā. Sēžu mājās ar diviem bērniem. Kā saka, dienasgaismu neredzu. Kā man tādā situācijā justies kā sievietei un turklāt vēl gribētai?

– Tātad jūs apgalvojat, – saku viņai, – ka jebkura un katra sieviete, kurai ir divi bērni un vīrs strādā, nevar justies kā sieviete, kuru vēlas.

– Nu nē, kāpēc ne? Man ir draudzene, kurai ir trīs bērni, vīrs strādā, bet viņa, kā saka, zied un smaržo. Taču sev es neredzu izeju.

– Tad meklēsim izeju kopa, – es piedāvāju viņai.

– Labi, – viņa piekrita (…).

Saskaņā ar Sergeju Konovalovu, dzemdes kakla erozija simbolizē aizvainotu sievietes patmīlu. Viņa ir pārliecināta, ka viņai darīts pāri un nezina, kā sevi realizēt.

Izārstēšanās iespēja. Pašā saknē izmainīt savu skatījumu uz dzīvi. Tādēļ jāsāk pareizs dzīves veids (lasiet par to viņa grāmatā “Energoinformatīvā medicīna pēc Konovalova. Emociju izdziedināšana”), jāmeditē (arī grāmatā piemēri), biežāk jāsazinās ar viņu kā ar Skolotāju, lai saņemtu dziedinošo enerģiju.

Ārste Lūle Vīlma savā grāmatā “Psiholoģiskie slimību iemesli” raksta:

Dzemde (dzemdes kakla slimības): neapmierinātība ar seksuālo dzīvi.

Pēc zhalevich.com materiāla

LA.lv