Veselam
Netradicionāli

Tuvību attiecībās var padziļināt arī neizģērbjoties. Uzzini, kā!0

Foto: LA.lv

Mīlēšanās ir brīnišķīga lieta, tomēr patiesa tuvība nav tikai ar to vien saistīta.

Pārgulēt jau mēs varam ar jebkuru, bet ir dažas kopīgi darāmas lietas, kas nostiprinās un padziļinās attiecības ar jūsu īsto cilvēku.

Piedāvājam vairākus padomus:

Kopīgi gatavojiet ēdienu

Tas ir brīnišķīgs veids, kā pārim satuvināties. Pavadiet dažas stundas kopā, tuvu viens otram. Neaizmirstiet ēdiena gatavošanos procesu papildināt ar pauzēm skūpstiem un dvēseliskām sarunām.

Atcerieties bērnību

Kad jūs kādam stāstat par savu bērnību – pārdzīvojumiem ģimenē, komiskiem atgadījumiem, saviem sapņiem un piedzīvojumiem, jūs atkailināt savu dvēseli. Tādā veidā jūs parādāt, ka nebaidāties sev tuvo cilvēku ielaist dziļākajās savas dvēseles dzīlēs. Ja esat viņam svarīgs, viņš to noteikti novērtēs.

Dalieties ar savām lielākajām kļūmēm

Katram no mums dzīvē gadījušās kļūdas un neveiklas situācijas, taču ne jau visiem mēs esam gatavi par to stāstīt. Tāpēc jebkura atklātība par jūsu dzīves neveiklākajām situācijām un pazemojumiem kļūs par jūsu kopīgo noslēpumu, kas var kļūt par ļoti noturīgu saistvielu ilgstošām attiecībām.

Skaidrojiet, kādēļ jūs viņu mīlat

Tas ne visiem viegli izdodas un ne uzreiz, bet ir tā vērts mēģināt. Tas jūs var tikai satuvināt, ja spēsiet sīkumos un atklāti runāt par to, kādēļ tieši šis cilvēks jums ir tik svarīgs. Gan jau arī viņš atvērsies, un tad jūs dzirdēsiet daudz patīkama par sevi.

Nebaidieties runāt par pagātni

Tas nav viegli un vienkārši, bet ir svarīgi izvērtēt, kādēļ beigušās jūsu iepriekšējās attiecības. Ja būsiet gatavi par to atklāti runāt, tad tas jau ir liels solis sperts tajā virzienā, ka jūs kaut ko tādu neatkārtosiet šajās attiecībās.

Pavadiet garu rītu gultā

Ļaujieties laiskumam un atslābinieties. Sajūtiet sevi un partneri esam ārpus laika – jums nekur nav jāsteidzas, nekas jūs negaida un jūs varat tā gulēt mūžīgi. Ēdiet vēlas un kaislīgas brokastis, runājiet un ļaujieties viens otram.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv