Veselam
Dzīvesveids

Laima Kārkliņa par pieredzi, izejot caur nāves vārtiem0


Laima Kārkliņa
Laima Kārkliņa
Foto – Matīss Markovskis

Laima Kārkliņa ir dziedniece jau 36 gadus. Par savu Dieva doto spēku viņa uzzināja, kad pašas veselība sagāja grīstē. Līdz tam viņa strādāja par torņa celtņa mašīnisti, kā pati smejas, bija daudz tuvāk Dievam nekā citi.

Laimai tolaik bija 35 gadi. Pēc neveiksmīgas penicilīna injekcijas viņa pārdzīvoja anafilaktisko šoku, izgāja caur nāves vārtiem.

“Atceros, ka tuneļa vietā, ko redzot citi, es kritu iekšā akā. Kādā brīdī sajutu, ka guļu uz lielas, siltas plaukstas un tā mani ceļ uz augšu. Pēc vairākiem kritieniem un celšanās ieraudzīju zvaigznīti un tiku izcelta gaismā,” atceras Laima Kārkliņa.

 

Drīz pēc tam sākās drausmīgas galvassāpes. Neviens ārsts nevarēja noteikt cēloni. Ko vairs zaudēt – Laima devās pie dziednieka un ekstrasensa Eversa.

“Dziednieks uzlika roku manam galvvidum, kaut ko nomurmināja. Tad vaicāja, vai kļuva vieglāk. Es pieķēru pie galvas – mati bija galīgi karsti! Un tad viņš teica: sveika, kolēģe! Nesapratu, kāpēc viņš tā saka, apjuku. Dziednieks izskaidroja, ka man pašai esot ļoti spēcīga enerģija.”

Jau daudzus gadus Laima ar savām rokām palīdz citiem, šādi liekot lietā savu enerģētiku, spēku, ko viņā ielicis Dievs. Vēlāk viņa apguvusi arī masāžu, pārvalda sešus masāžas veidus, tos elastīgi apvieno, kā katram visnoderīgāk.

“Tagad esmu pārtapusi cilvēkiem par ceļa rādītāju, bet tāda ceļa, pa kuru jāiet katram pašam. Palīdzot, dziedinot strādāju ar cilvēka psihi, dzīves uztveri, mēģinu katram atrast to brīdi un vietu, kur viņš ir kļūdījies.

Atnāk cilvēks un stāsta, ka neveicoties, laikam būšot nolādēts. Skatos, sprands ciet, asinsrite vāja. Kā tad var veikties, ja ar galvu nevar padomāt,” likumsakarības skaidro dziedniece, turpinot: “Starpskriemeļu disku deformāciju dēļ vēnas ir saspiestas, asinsrite bremzēta, rokas tirpst, galva un pleci brīdina ar sāpēm, cilvēkam grūti analizēt, izlemt.

Īsti lāsti mēdz būt reti. Problēmu un slimību cēloņi pārsvarā ir cilvēka paša fiziskās, emocionālās un sajūtu vainas. Kā var veikties dzērāju sievām, ja dzērāji fiziski, emocionāli, enerģētiski velk sievas, savas ģimenes, kā saka, uz leju. Jebkurš dzērājs ir enerģētiskais vampīrs, kas atvieglina savu stāvokli, ņemot ģimenes locekļu enerģiju; emocionālais – rīkojot skandālus, fiziskais – piekaujot.

Visgrūtāk man ir pacientiem iedvest ticību pašiem sev, ka viņi var, ka daudz kas ir atkarīgs no katra. Ja tā nav, tad darbs ir vējā. Es neesmu brīnumdare, bet mediķe un dziedniece, kura apguvusi daudzas profesionālas zināšanas, ko lietoju, ar kurām dalos, bet jāstrādā katram pašam.”

 

Izmantoti Guntas Tabores un Daigas Čirkstes raksti

 

Lasiet, kā Laima Kārkliņa veic uguns rituālus “Uguns spēks attīra un apdāvina. Kā Laima Kārkliņa veic uguns rituālu saulgriežos”

 

 

Piekļaujies kokam!

* Nav svarīgi, vai piestājies ar muguru vai piespiedies kokam ar krūtīm. Enerģētiskie virpuļi jeb čakras, caur ko notiek enerģijas apmaiņa, ir viscaur. Pastāvi mirkli pie koka, uzsūcot sevī šo spēku, un dodies tālāk tikpat varens kā šis koks.

LA.lv