Veselam
Psiholoģija

Uzdod jautājumu Dzīves Mākslas Akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai0

Personiskā arhīva foto

Dzīves Mākslas Akadēmijas pasniedzējai un dibinātājai Dimantrai Antrai piemīt spēja iedvesmot katru pēc palīdzības un padoma alkstošu dvēseli un atbalstīt dzīves ceļā. Tas ved uz sevis apzināšanos, piepildītu dzīvi un mīlestību it visā, kas nes augļus – laimīgas ģimenes attiecības.

Dimantra Antra dalās sadzīves likumos, zināšanās un praksēs par laimīgu attiecību mākslu un dzīves uzplaukumu. Šīs zināšanas apgūtas vairāk nekā 35 gadu garumā apzinātos meklējumos. Tās ir apkopotas un pārbaudītas dažādās pasaules zemēs, vecumos un tautībās.
Dimantra Antra jau desmitiem gadu konsultē un atveseļo tūkstošiem sieviešu un ģimeņu, kas sekmējas laimīgās partnerattiecībās un dzimtas ģenēzes pārveidē. Dimantra Antra iemieso sievišķības dzirksti, kas jūtama no skata vien, un viņas klātbūtne uzbur liesmiņu katrā, kas vēršas pie viņas pēc palīdzības. Caur katru tālāk šī dzirksts nonāk apkārtējā vidē un tas atsaucas labvēlīgi uz visa veida attiecībām. Tādēļ Dimantra Antra ir pirmavots, kurā strāvo netverams sievišķības un vieduma eliksīrs, kas vajadzīgs katras laimīgas ģimenes pamatā.

Vairāk par Dimantru Antru var lasīt šeit. 

Līdz 19. septembrim varat uzdot jautājumus Dimatrai Antrai par vīrieša un sievietes attiecībām, par labvēlīgu hormonu sakārtošanu, par veiksmīgu bērna ieņemšanu, par veselīgu bērnu audzināšanu, par labvēlīgas domāšanas ieradumiem ikdienā  un dzīves mākslu kopumā.

Atbildes sniegsim vairāku dienu laikā portālā Veselam.lv sadaļās “Psiholoģija”, “Netradicionāli”, “Bērni” un “Sekss” – atkarībā no jautājuma būtības.

LA.lv