Veselam
Ārstēšana

Var pieteikties uz bezmaksas ādas un matu veselības pārbaudēm0

Foto – Shutterstock

No šī gada jūnija BENU Aptiekās visā Latvijā būs iespējams veikt sejasādas un matu veselības pārbaudes. To ietvaros ar profesionālu diagnostikas aparatūru tiek veikti ādas un matu testi, kā arī, balstoties uz iegūtajiem rezultātiem, profesionāli skaistuma speciālisti–kosmētiķi sniegs konsultācijas par pareizu ādas kopšanu ikdienā un piemērotākās kosmētikas un kopšanas līdzekļu izvēli un to atbilstošu lietošanu.

Sejas ādas un matu veselības stāvokļa pārbaudes ietvaros tiek noteikts ādas tips, mitruma līmenis, sebuma līmenis, pigmentācijas līmenis, bioloģiskais ādas vecums, ādas elastīgums, grumbu dziļums, galvas ādas vispārējais veselības stāvoklis, matu struktūra, matu problēmu būtība un cēloņi.

Pārbaudi aicinām veikt jebkura vecuma sievietes un vīriešus. Lai iegūtu visprecīzākos datus par savas sejas ādas un matu veselību, vēlams 2 stundas pirms procedūras attīrīt ādu un nelietot kosmētiku. Pēc procedūras ikvienam cilvēkam tiks sniegtas kompetentas konsultācijas ādas un matu veselības uzturēšanā un uzlabošanā, kā arī būs iespēja par 2,99 EUR iegūt rezultātu izdruku, ja nepieciešams.

Dermatoloģe Lauma Valeine: “Cilvēki kļūst aizvien izglītotāki ādas kopšanas jomā, daudz vairāk seko savam izskatam, jo to pieprasa gan darba, gan sociālā vide. Vesela, kopta āda, mati un nagi ir cilvēka vizītkarte, kas pauž attieksmi pret sevi. Visām vecuma grupām ir aktuālas problēmas, kas saistītas ar nepareizu ādas ikdienas kopšanas līdzekļu lietošanu neatbilstoši vecumam, ādas tipam, stāvoklim. Tāpēc, pirmkārt, būtu jāiepazīst sava āda, jānoskaidro ādas tips un līdz ar to arī specifiskās ādas vajadzības un īpatnības. Otrkārt, neatkarīgi no dzimuma un vecuma āda ir regulāri jāattīra, jāmitrina, jāpabaro un jāaizsargā no ārējās vides ietekmes. Šim rituālam jākļūst pašsaprotamam un jāintegrējas cilvēka ikdienā. Tam jākļūst par ieradumu!”

Pieteikties uz pārbaudēm iespējams BENU Aptiekās pie farmaceita vai arī BENU Aptiekas mājaslapā www.benu.lv, izvēloties sev piemērotu vietu un laiku.

LA.lv